0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Медичний центр Євромед

Клініка Евромед - це багатопрофільний медичний заклад, який надає пацієнтам широкий спектр медичних послуг, починаючи від лікарських консультацій, і закінчуючи складними діагностичними дослідженнями.

В медичному центрі Евромед приймають такі фахівці: гінекологи, урологи, терапевти, гастроентерологи, педіатри, отоларингологи, офтальмологи, кардіологи, неврологи, ендокринологи, дерматовенерологи, алергологи, сімейні лікарі, а також лікарі ультразвукової діагностики.

Все дослідження проводяться на новітньому обладнанні світового рівня, використання якого допомагає досягти точних результатів. Лікарі клініки - досвідчені лікарі, які володіють сучасними методиками діагностики та лікування захворювань. Цінова політика Евромед заснована, перш за все, на принципі доступності для населення.

Легко і швидко дістатися до медичного центру можна жителям Оболоні, Подолу, Виноградаря, Куренівки, Мінського масиву, вулиці Вишгородській, проспекту Правди і вулиці Фрунзе. А також жителям Пущі Водиці і навіть Вишгорода. Медичний центр Євромед розташований настільки зручно, що звідки б Ви не їхали, до нас завжди легко дістатися.

Жіночий клуб
Спеціальні
програми
і поради
для жінок
Вальс ГормонівДалі
30.01.2020
Здоров'я людини на 50% залежить від його способу життя, повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я. За 20% припадає на спадковість і навколишнє середовище, і тільки на 10% ми залежимо від медицини. Ось чому не існує «чарівних таблеток», які разом вирішили б всі проблеми. Основа нашого самопочуття - це гормональний фон. Для того, щоб коригувати його в потрібну сторону, потрібно вчитися чути потреби свого організму.

Наші фахівці

Євромедов
Лікар
Лікар ендоскопіст
Хірург
Єрпульов
Сергій Миколайович
Лікар оториноларинголог Перша кваліфікаційна категорія Стаж роботи 37 років
Ільчук
Інна Анатоліївна
Лікар загальної практики
Дитячий лікар гастроентеролог
Стаж роботи 10 років
Афанасьєва
Людмила Федорівна
Лікар отоларинголог Вища категорія Стаж роботи 23 років
Білоног
Вікторія Миколаївна
Лікар дерматовенеролог Стаж роботи 2 років
Болтоносов
Василь Петрович
Лікар отоларинголог
Дитячий лікар отоларинголог
Стаж роботи 30 років
Борн
Євгеній Євгенійович
Лікар проктолог
Хірург
Кандидат медичних наук Стаж роботи 10 років
Брякін
Данило В'ячеславович
Лікар невролог Стаж роботи 5 років
Ганцальова
Оксана Федірівна
Лікар акушер-гінеколог Стаж роботи 5 років
Горева
Ганна Валентинівна
Лікар невролог Вища категорія Стаж роботи 15 років
Данюк
Олександр Володимирович
Лікар УЗД
Рентген
Стаж роботи 20 років
Дубровська
Еліна Євгеніївна
Лікар дерматовенеролог Стаж роботи 2 років
Капицяк
Наталія Мирославівна
Лікар офтальмолог Вища категорія Стаж роботи 19 років
Колесникова
Світлана Олексіївна
Лікар акушер-гінеколог
Лікар УЗД
Стаж роботи 26 років
Коновалова-Кушнір
Тамара Олександрівна
Лікар гастроентеролог
Лікар терапевт
Стаж роботи 10 років
Купріян
Марія Миколаївна
Хірург
Ортопед-травматолог
Стаж роботи 4 років
Курочка
Євген Ігорович
Лікар отоларинголог
Лікар оториноларинголог
2 категорія Стаж роботи 8 років
Кушнір
Антон Леонідович
Лікар мамолог Стаж роботи 10 років
Матвійчук
Юлія Андріївна
Лікар терапевт
Лікар гастроентеролог
Кардіолог
Стаж роботи 4 років
Ноєс
Андрій Джиммі
Лікар проктолог
Лікар ендоскопіст
Стаж роботи 6 років
Оганян
Арсен Альбертович
Хірург
Ортопед-травматолог
1 категорія Стаж роботи 11 років
Педенко
Олена Миколаївна
Лікар ендокринолог Вища категорія Стаж роботи 14 років
Перепечаєнко
Марина Дмитріївна
Дитячий лікар невролог
Педіатр
Вища категорія Стаж роботи 16 років
Регеда
Володимир Володимирович
Лікар дерматовенеролог Вища категорія Стаж роботи 31 років
Савенко
Галина Миколаївна
Лікар офтальмолог Вища категорія Стаж роботи 18 років
Солодовніков
Ігор В'ячеславович
Лікар УЗД
Лікар загальної практики
1 категорія Стаж роботи 17 років
Федорова
Євгенія Олександрівна
Кардіолог
Лікар функціональної діагностики
Лікар терапевт
Вища категорія Стаж роботи 15 років
Швирьова
Ганна Сергіївна
УЗД-діагностика
Рентген
Променева діагностика
1 категорія Стаж роботи 16 років
Шуміліна-Абрамовська
Ніна Вікторівна
Дитячий лікар алерголог Стаж роботи 30 років
Європейський рівень
Медичний центр Євромед - це європейська якість турботи про здоров'я поряд з Вашим будинком. Ми приватна поліклініка, де кожен член Вашої сім'ї може отримати своєчасну і якісну медичну допомогу. Центр має у своєму розпорядженні 9 профільними кабінетами, в які входять 2 кабінети гінеколога з окремим блоком для ультразвукової діагностики, кабінет гастроентеролога з Відеогастроскоп, універсальний УЗД-кабінет, кабінет отоларинголога з можливістю відеоендоскопів лор-органів та інші, а також 2 загальнотерапевтичних кабінету. Евромед - це медичний центр, де здоров'я, безпеку і якість послуг, що надаються є головним завданням всього персоналу. Нашим завданням є не тільки надання вузькоспеціалізованих консультацій, але і супровід пацієнта. Лікарі клініки зацікавлені у Вашому одужанні.
Точна діагностика
Фахівці, які у нас працюють, пройшли ретельний відбір і ми абсолютно впевнені в їх професіоналізмі. Крім того, це люди, які люблять свою справу і щиро віддані йому, людяні і піклуються не тільки про тіло, а й про психо-емоційному стані пацієнта. У медичному центрі Евромед головним завданням всього персоналу є допомога в одужанні і підтримка на шляху збереження Вашого здоров'я. У нас новітнє діагностичне обладнання від світових виробників, так як від нього залежить точність досліджень і ефективність подальшого лікування. Всі лікарі пройшли навчання для роботи з ним. Ми гарантуємо високі стандарти якості проведення лабораторних досліджень. Спеціальні програми з контролю якості обслуговування дозволяють максимально задовольнити потреби кожного пацієнта і відповідати його очікуванням.
Доступні ціни
Наш медичний центр надає послуги європейської якості за доступними цінами. Ми створювали нашу поліклініку, щоб надавати медичну допомогу самому широкому колу споживачів від молодих сімей з дітьми, до пенсіонерів. І ми розуміємо, що ці категорії населення чутливі до фінансової складової, тому ціни на послуги формувалися з урахуванням їх інтересів. Медичний центр Євромед створювався, щоб служити людям і свідченням того є наша цінова політика. Персонал клініки з увагою і турботою поставиться до всіх Ваших запитів і забезпечить максимально комфортні умови для проведення консультацій і досліджень. Ми цінуємо і дорожимо Вашим довірою кожного разу, коли Ви звертаєтеся до нас. Медичний центр Євромед - це європейська клініка поруч.
Залишити відгук

Про нас говорять

Загальна оцінка: 5
Анастасия
27.07.2020
Сегодня (27.07.20) была на приёме у Матвийчук Юлии Андреевны по ситуации, которую описывала в предыдущем отзыве. Понравился подход, психологический комфорт и отсутствие спешки на приёме. Врач внимательная, уделила внимание всем моим вопросам, утвердила и объяснила дальнейший план диагностики и лечения, успокоила. Как и Ильчук Инну Анатольевну, так и Матвийчук Юлию Андреевну, я считаю специалистами своего дела, просто для меня очень важен психологический комфорт в контакте с врачом.
Загальна оцінка: 4
Анастасия
25.07.2020
Пользовалась услугами центра 2 раза - в апреле этого года (04.2020), и в июле. Была на консультации врача-гастроэнтеролога Ильчук Инны Анатольевны. Первый раз наш приём прошёл в онлайн-формате и прошёл на высшем уровне - врач очень внимательно отнеслась к моей проблеме, изучила все пройденные мной обследования, расписала индивидуальный дневник питания в моём случае, назначила обследования, рекомендации, и объяснила по каждому пункту, почему назначает такую схему дальнейшей помощи в моей ситуации. Второй раз я пришла в июле, очно, пройдя все назначенные врачом обследования, с новым дневником питания, с соблюдением назначенной диеты. К сожалению, по дороге в центр я заблудилась, набрала администраторов и спросила как проехать, параллельно предупредив, что могу задержаться на приём, извинялась. Меня успокоили, сказали, что ждут. Я опоздала на 7 минут. Врач Ильчук Инна Анатольевна встретила меня словами о том, что я опоздала, и поэтому наш приём продлиться меньше по времени. Я отнеслась с пониманием. Уже в кабинете врач отвечала на вопросы нехотя, у нас возникло недопонимание на почве того, что мне не подошло назначенное врачом 3-4х разовое питание, и я пыталась понять, что можно сделать в этом случае. Вместо этого, у нас возник конфликт, врач очень нервно реагировала на мои вопросы. Затем, мне сказали, что в большей мере мои проблемы из-за моего психического отклонения, что было подано максимально не этично по отношению ко мне, к тому же, она не психиатр, чтобы ставить такие диагнозы. Цель моего визита к врачу была в том, чтобы после столького времени и назначенных ранее рекомендаций врача, понять, какой у меня диагноз (у меня запутанный случай), вместо этого, у меня появилось ещё больше вопросов, которые я не успела задать, потому что к концу приёма (с учётом опоздания) врач выгоняла меня из кабинета сказав, что у не другие пациенты. Я всё понимаю, и то, что у врача мог быть тяжёлый день, и то, что я опоздала (за что ни раз извинилась), но это не повод так относиться к пациентам, тем более, за платные услуги, и тем более, что по первому приёму, врач вела себя совершенно иначе по отношению ко мне. Хочу поблагодарить представителей клиники Евромед за то, что они оперативно отреагировали на возникшую ситуацию с врачом и предложили бесплатную консультацию у другого специалиста по гастроэнтерологическому профилю.