0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Медичний центр Євромед

Клініка Евромед - це багатопрофільний медичний заклад, який надає пацієнтам широкий спектр медичних послуг, починаючи від лікарських консультацій, і закінчуючи складними діагностичними дослідженнями.

В медичному центрі Евромед приймають такі фахівці: гінекологи, урологи, терапевти, гастроентерологи, педіатри, отоларингологи, офтальмологи, кардіологи, неврологи, ендокринологи, дерматовенерологи, алергологи, сімейні лікарі, а також лікарі ультразвукової діагностики.

Все дослідження проводяться на новітньому обладнанні світового рівня, використання якого допомагає досягти точних результатів. Лікарі клініки - досвідчені лікарі, які володіють сучасними методиками діагностики та лікування захворювань. Цінова політика Евромед заснована, перш за все, на принципі доступності для населення.

Легко і швидко дістатися до медичного центру можна жителям Оболоні, Подолу, Виноградаря, Куренівки, Мінського масиву, вулиці Вишгородській, проспекту Правди і вулиці Фрунзе. А також жителям Пущі Водиці і навіть Вишгорода. Медичний центр Євромед розташований настільки зручно, що звідки б Ви не їхали, до нас завжди легко дістатися.

Жіночий клуб
Спеціальні
програми
і поради
для жінок
Вальс ГормонівДалі
30.01.2020
Здоров'я людини на 50% залежить від його способу життя, повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я. За 20% припадає на спадковість і навколишнє середовище, і тільки на 10% ми залежимо від медицини. Ось чому не існує «чарівних таблеток», які разом вирішили б всі проблеми. Основа нашого самопочуття - це гормональний фон. Для того, щоб коригувати його в потрібну сторону, потрібно вчитися чути потреби свого організму.

Наші фахівці

Євромедов
Лікар
Лікар ендоскопіст
Хірург
Єрпульов
Сергій Миколайович
Лікар оториноларинголог Перша кваліфікаційна категорія Стаж роботи 37 років
Ільчук
Інна Анатоліївна
Лікар загальної практики
Дитячий лікар гастроентеролог
Стаж роботи 10 років
Болтоносов
Василь Петрович
Лікар отоларинголог
Дитячий лікар отоларинголог
Стаж роботи 30 років
Борн
Євгеній Євгенійович
Лікар проктолог
Хірург
Кандидат медичних наук Стаж роботи 10 років
Брякін
Данило В'ячеславович
Лікар невролог Стаж роботи 5 років
Ганцальова
Оксана Федірівна
Лікар акушер-гінеколог Стаж роботи 5 років
Гетманчук
Андрій Сергійович
Реабілітолог Стаж роботи 12 років
Горева
Ганна Валентинівна
Лікар невролог Вища категорія Стаж роботи 15 років
Данюк
Олександр Володимирович
Лікар УЗД
Рентген
Стаж роботи 20 років
Дубровська
Еліна Євгеніївна
Лікар дерматовенеролог Стаж роботи 2 років
Капицяк
Наталія Мирославівна
Лікар офтальмолог Вища категорія Стаж роботи 19 років
Колесникова
Світлана Олексіївна
Лікар акушер-гінеколог
Лікар УЗД
Стаж роботи 26 років
Коновалова-Кушнір
Тамара Олександрівна
Лікар гастроентеролог
Лікар терапевт
Стаж роботи 10 років
Курочка
Євген Ігорович
Лікар отоларинголог
Лікар оториноларинголог
2 категорія Стаж роботи 8 років
Кушнір
Антон Леонідович
Лікар мамолог Стаж роботи 10 років
Матвійчук
Юлія Андріївна
Лікар терапевт
Лікар гастроентеролог
Стаж роботи 4 років
Ноєс
Андрій Джиммі
Лікар проктолог
Лікар ендоскопіст
Стаж роботи 6 років
Оганян
Арсен Альбертович
Хірург
Ортопед-травматолог
1 категорія Стаж роботи 11 років
Павленко
Олексій Володимирович
Ортопед-травматолог
Спортивний лікар
1 категорія Стаж роботи 12 років
Педенко
Олена Миколаївна
Лікар ендокринолог Вища категорія Стаж роботи 14 років
Перепечаєнко
Марина Дмитріївна
Дитячий лікар невролог
Педіатр
Вища категорія Стаж роботи 16 років
Регеда
Володимир Володимирович
Лікар дерматовенеролог Вища категорія Стаж роботи 31 років
Савенко
Галина Миколаївна
Лікар офтальмолог Вища категорія Стаж роботи 18 років
Федорова
Євгенія Олександрівна
Кардіолог
Лікар функціональної діагностики
Лікар терапевт
Вища категорія Стаж роботи 15 років
Швирьова
Ганна Сергіївна
УЗД-діагностика
Рентген
Променева діагностика
1 категорія Стаж роботи 16 років
Шуміліна-Абрамовська
Ніна Вікторівна
Дитячий лікар алерголог Стаж роботи 30 років
Європейський рівень
Медичний центр Євромед - це європейська якість турботи про здоров'я поряд з Вашим будинком. Ми приватна поліклініка, де кожен член Вашої сім'ї може отримати своєчасну і якісну медичну допомогу. Центр має у своєму розпорядженні 9 профільними кабінетами, в які входять 2 кабінети гінеколога з окремим блоком для ультразвукової діагностики, кабінет гастроентеролога з Відеогастроскоп, універсальний УЗД-кабінет, кабінет отоларинголога з можливістю відеоендоскопів лор-органів та інші, а також 2 загальнотерапевтичних кабінету. Евромед - це медичний центр, де здоров'я, безпеку і якість послуг, що надаються є головним завданням всього персоналу. Нашим завданням є не тільки надання вузькоспеціалізованих консультацій, але і супровід пацієнта. Лікарі клініки зацікавлені у Вашому одужанні.
Точна діагностика
Фахівці, які у нас працюють, пройшли ретельний відбір і ми абсолютно впевнені в їх професіоналізмі. Крім того, це люди, які люблять свою справу і щиро віддані йому, людяні і піклуються не тільки про тіло, а й про психо-емоційному стані пацієнта. У медичному центрі Евромед головним завданням всього персоналу є допомога в одужанні і підтримка на шляху збереження Вашого здоров'я. У нас новітнє діагностичне обладнання від світових виробників, так як від нього залежить точність досліджень і ефективність подальшого лікування. Всі лікарі пройшли навчання для роботи з ним. Ми гарантуємо високі стандарти якості проведення лабораторних досліджень. Спеціальні програми з контролю якості обслуговування дозволяють максимально задовольнити потреби кожного пацієнта і відповідати його очікуванням.
Доступні ціни
Наш медичний центр надає послуги європейської якості за доступними цінами. Ми створювали нашу поліклініку, щоб надавати медичну допомогу самому широкому колу споживачів від молодих сімей з дітьми, до пенсіонерів. І ми розуміємо, що ці категорії населення чутливі до фінансової складової, тому ціни на послуги формувалися з урахуванням їх інтересів. Медичний центр Євромед створювався, щоб служити людям і свідченням того є наша цінова політика. Персонал клініки з увагою і турботою поставиться до всіх Ваших запитів і забезпечить максимально комфортні умови для проведення консультацій і досліджень. Ми цінуємо і дорожимо Вашим довірою кожного разу, коли Ви звертаєтеся до нас. Медичний центр Євромед - це європейська клініка поруч.
Залишити відгук

Про нас говорять

Загальна оцінка: 5
Руслан
18.05.2020
Отличный невролог, доктор все понятно объяснил, решил мою проблему. Проходил капельницы по его назначению - медсестры супер, не больно, чисто и комфортно. Спасибо Евромеду, поставили на ноги!
Загальна оцінка: 5
Сергій Семенович
01.05.2020
Делали операцию в клинике "Евромед" 01.05.2020. Остались довольны качеством выполненной работы: современное оборудование, комфортные условия, врачи профессионалы и очень внимательные. Приветливость других сотрудников клиники также произвела хорошее впечатление. Рекомендую и при необходимости обращусь снова.