0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

поцілунки-поцілунки ... Герпес ЗАВАДИВ

поцілунки-поцілунки ... Герпес ЗАВАДИВ

Найромантичніше свято року - День Закоханих - вже не за горами. У повітрі витають гормони любові і щастя, всі налаштовуються на романтичний лад і готуються провести вечір 14 лютого в компанії своєї другої половинки.
У такій обстановці ніяк не уникнути проявів уваги і ніжності з боку коханих. Але тут же виникає хвилювання за появу герпесу на губах в самий невідповідний момент.
Спершу давайте розберемося з тим, що ж таке герпес.
Герпетична інфекція - це не якесь конкретне захворювання. Це термін, який об'єднує цілу групу хвороб, викликаних різними видами вірусів групи герпесу. Найпоширенішим з них є вірус простого герпесу, який присутній у 90% населення нашої планети. Як і інші віруси, він передається повітряно-краплинним або контактним шляхом, а також може переходити у спадок. Найчастіше зараження відбувається ще в дитячому віці і, потрапивши в організм і проникнувши всередину клітин, вірус в неактивному стані знаходиться там довічно. Тобто, позбутися герпесу повністю неможливо, але ось забути про його частих проявах - цілком реально.
Чому вірус активізується і як запобігти його зовнішні прояви?
При виникненні певних супутніх умов, що супроводжуються зниженням імунітету (застуда, інша інфекційна хвороба, стрес, фізичне стомлення, недоїдання, нестача вітамінів, травма і т. П.), Вірус як би прокидається, починає свою чорну справу і викликає хворобу. Насправді так звана «лихоманка» на губах - це одне з найшкідливіших його проявів, адже нерідкі і ураження очей, ураження шкіри та слизової оболонки порожнини рота (стоматити), великі висипання на статевих органах (так званий генітальний герпес). На щастя, всіх цих неприємностей можна уникнути дотримуючись нехитрих рекомендацій, які допоможуть забезпечити нормальне функціонування імунної системи.
В першу чергу потрібно дотримуватися режиму сну і відпочинку, не забувати про загартовування. У період епідемій ГРВІ та грипу важливо уникати перебування в людних місцях. У холодну пору року потрібно стежити за тим, щоб не переохолоджувати організм. У літню пору варто уникати впливу прямих сонячних променів, а взимку краще відмовитися від солярію. Важливо також запобігати стресові ситуації, які завжди негативним чином позначаються на здатності організму протистояти агресії навколишнього середовища. Крім того, необхідно дотримуватися балансу вітамінів та інших корисних речовин, необхідних нашому організму, не допускати авітамінозу. Важливо, щоб «анти-герпесная дієта» містила багато вітамінів А, С, Е і цинку.
Крім того, вчені з американської клініки Мейо з'ясували: якщо в організм щодня надходить близько 1,3 г амінокислоти лізину (яка за структурою дуже схожа з аргініном - «амінокислотою-будівельним матеріалом» вірусних клітин, але при цьому «використання» вірусом для розмноження клітин лізину призводить до їх неповноцінності і швидкої загибелі), кількість рецидивів герпесу скорочується в 2,4 рази. Щоб забезпечити себе «противірусної» амінокислотою, регулярно їжте сир та інші молочні продукти, рибу, м'ясо і яйця. У менших кількостях лізин міститься в бобових, авокадо, куразі, крупах. При цьому бажано скоротити споживання аргініну - його багато в шоколаді і продуктах з пшеничного борошна.
Як бачите, запобігти прояву герпесу - завдання не з важких, але вимагає уважного ставлення до себе і своєчасної профілактики. Тому, напередодні свята рекомендуємо проявити турботу про себе, тим самим забезпечивши Вам і Вашим улюбленим гарний настрій і не дозволивши герпесу перешкодити вам насолоджуватися один одним.
Ви здорові! Ми - счастіви!