0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Про клініку

Медичний центр EUROMED - це турбота про здоров'я поряд з європейськими стандартами поруч з Вашим будинком. Ми - приватна поліклініка, де Ви і Ваші близькі отримуєте своєчасну та якісну медичну допомогу. Центр має в своєму розпорядженні 15 кабінетами, в які входять 2 кабінети гінеколога з окремим блоком для ультразвукової діагностики, кабінет гастроентеролога з Відеогастроскоп, універсальний УЗД-кабінет, кабінет отоларинголога з можливістю ендоскопії лор-органів та інші, а також 2 загальнотерапевтичних кабінету. Широкий спектр консультативних, діагностичних та лабораторних послуг дозволить Вам вирішити будь-які проблеми зі здоров'ям у наших стінах і позбавить від зайвих витрат часу, а комплексні програми допоможуть зберегти Ваші кошти. Ми підійшли з повною відповідальністю до технічного оснащення нашого медичного центру. Клініка оснащена новітнім діагностичним обладнанням від світових виробників, так як від нього залежить точність досліджень і ефективність подальшого лікування.

Одне з найрадісніших почуттів - це одужання, і ми хочемо розділити його з Вами. Всі наші лікарі не тільки мають високу кваліфікацію, а й проходять нашу внутрішню атестацію. Фахівці, які у нас працюють, пройшли ретельний відбір, і ми абсолютно впевнені в їх професіоналізмі. Крім того, це люди, які люблять свою справу і щиро віддані йому, людяні і піклуються не тільки про тіло, а й психо-емоційному стані пацієнта. У клініці EUROMED головним завданням всього персоналу є допомога в одужання і підтримка на шляху збереження Вашого здоров'я. Турбота проявляється навіть у дрібницях, і ми створили для Вас всі умови, щоб Ви відчували нашу турботу і готовність бути поруч. Нашим завданням є не тільки надання вузькоспеціалізованих консультацій, але і супровід пацієнта. Лікарі клініки зацікавлені у Вашому одужанні.

EUROMED - це клініка, де здоров'я, безпеку і якість послуг, що надаються для пацієнта є головним завданням всього персоналу.

Здоров'я - це найцінніше, що є у людини, і воно є запорукою його щастя. У клініці EUROMED ми цінуємо і дорожимо Вашим довірою кожного разу, коли Ви звертаєтеся в наш медичний центр. Ми розробили спеціальні програми з контролю якості обслуговування, що дозволяє максимально задовольнити потреби кожного пацієнта і відповідати його очікуванням. Персонал клініки з увагою і турботою поставиться до всіх Ваших запитів і забезпечить максимально комфортні умови для проведення консультацій і досліджень. Ми стежимо за станом здоров'я кожного нашого пацієнта і результатами лікування. EUROMED - це клініка, де здоров'я, безпеку і якість послуг, що надаються для пацієнта є головним завданням всього персоналу. В нашу команду ми відібрали найкращих фахівців. Ми створювали медичний центр для того, щоб служити людям і свідченням того є наша цінова політика. Наш медичний центр надає послуги європейської якості за доступними цінами. EUROMED - це європейська клініка поруч.