0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Ендокринологія

Ендокринологічні захворювання небезпечні тим, що людина часто навіть не підозрює про їх наявність. Клінічні прояви, що свідчать про дисфункції залоз внутрішньої секреції, досить великі, багатогранні і часто перегукуються з симптоматикою інших захворювань.
У сучасному світі кількість захворювань ендокринної системи стрімко зростає. Серед причин і спадковість, і нестача йоду в навколишньому середовищі, і інфекційно-запальні процеси, і неблагополучна екологічна обстановка. Безліч чинників загрожують порушити гормональну рівновагу в організмі і запустити небезпечні, часом незворотні зміни. Цукровий діабет, гіпотиреоз, ожиріння - це тільки найбільш відомі і досить масові патології. Хороший ендокринолог здатний швидко діагностувати захворювання або ж спростувати підозри. Чим раніше буде розпочато лікування, тим сприятливіші результат.

Вартість послуг

  • Консультація ендокринолога
  • 715 грн

Фахівці

Педенко
Олена Миколаївна
Лікар ендокринолог
Лікар терапевт
Вища категорія Стаж роботи 16 років

Радник здоров'я

Цукровий діабетДалі
Цукровий діабет - це сукупність порушеннях обмінних процесів в організмі, пов'язаних з недостатністю гормону інсуліну (зменшення продукції підшлункової залоза) або нечутлівістю рецепторів тканин. Наслідком цього процесу стає Збільшення рівня глюкози в крові (гіперглікемія).
Вітамін D3Далі
Вітамін D3 синтезується в шкірі під впливом прямих сонячних променів, з їжею його можна отримати в основному з морських риб і риб'ячого жиру
ГіпотеріозДалі
Гіпотиреоз - це дефіцит тиреоїдних гормонів. Дуже часто це захворювання надягає «маску» і розпізнати його не просто, адже саме щитовидна залоза і її гормони відповідає за роботу всього організму в цілому. Тому важливо пам'ятати, що нижче наведені скарги можуть свідчити про гіпотеро
ГОРМОНИ щитовидної залозиДалі
Гормони щитовидної залози відіграють важливу роль в нашому організмі. Вони відповідають за нормальний ріст, розвиток, обмін речовин, температуру тіла, кровотік. Вони впливають на метаболізм жирів і товщину подкожножировой клітковини, обмін білків і вуглеводів, регуляцію температури тіла і підтримання водного і електролітного балансу організму.