0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Гастроцентр

При підозрі на захворювання органів шлунково-кишкового тракту Ви можете звернутися в наш Гастроцентр.
Сьогодні все більше людей страждає захворюваннями різних органів і систем через неправильне функціонування органів шлунково-кишкового тракту. До гастроентеролога слід звернутися у разі виникнення таких симптомів:

 • Набір або втрата ваги при збереженні звичок харчування і фізичної активності
 • Відсутність апетиту, нудота, відраза до їжі
 • < li> Відрижка, блювота, печія, відчуття клубка в шлунку
 • Дискомфорт або біль в животі, коліки
 • здуття живота, утворення кишкових газів, запори і проноси
 • Зміна кольору калу
 • Поява неприємного смаку або гіркоти у роті, запаху з рота
 • Поява висипань на шкірі, пожовтіння шкіри

Найчастіше до гастроентеролога пацієнта також направлять лікарі суміжних спеціальностей для діагностики захворювань, причини яких можуть бути пов'язані з неправильною роботою органів травлення. Так, в медичному центрі Евромед з гастроентеролога тісно співпрацюють терапевти і сімейні лікарі, педіатри, дерматологи, ендокринологи, алергологи, дієтологи, отоларингологи. У гастроцентрі Евромед разом з гастроентеролога працюють лікарі-діагности: ендоскопісти і лікарі ультразвукової діагностики. Ендоскопісти проводять відеоендоскопічні дослідження. Відеогастроскоп (повна назва відеоезофагогастродуоденоскопія) - сучасний метод дослідження слизової оболонки стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки з можливістю одномоментного забору матеріалу для патоморфологічного дослідження або видалення поліпів слизової оболонки. За допомогою ендоскопічного обладнання лікарі-ендоскопісти можуть проводити також лікувальні маніпуляції, такі як: видалення сторонніх тіл з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту, ендоскопічна зупинка кровотеч шлунка і дванадцятипалої кишки. А також швидкий уреазний тест на виявлення Helicobacter pylori (хелікобактер) - бактерії, здатної викликати виразку шлунка, виразки або ерозії дванадцятипалої кишки, ерозивний гастрит, гастродуоденіт, а також призвести до виникнення злоякісних захворювань органів шлунково-кишкового тракту.
Лікарі УЗД проводять ультразвукові дослідження органів черевної порожнини і заочеревинного простору для діагностики патологій шлунка, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, нирок, наднирників, дванадцятипалої кишки,.
У розпорядженні лікарів гастроцентру Евромед найсучасніша техніка та медичне обладнання:

 • Апарати УЗД японського виробника Toshiba Medical System
 • Відеоендоскоп японської компанії Olympus
 • Лабораторний комплекс для забору і підготовки матеріалів для дослідження в кращих лабораторіях країни
 • Денний стаціонар, призначений для проведення ін'єкцій, крапельниць, а також спостереження за ходом лікування пацієнтів

Вартість послуг

 • Біопсія слизової шлунково-кишкового тракту при ВЕГДС (до 5 точок)
 • 628 грн
 • Біопсія слизової шлунково-кишкового тракту при ВЕГДС (з 1 точки)
 • 418 грн
 • Відеоезофагогастродуоденоскопія
 • 1649 грн
 • Ендоскопічна зупинка кровотечі шлунка і 12 п.к (аргоноплазменной коагуляція)
 • 883 грн
 • Ендоскопічне видалення поліпів шлунка більш 1cм
 • 1799 грн
 • Ендоскопічне видалення поліпів шлунка до 1cм
 • 1259 грн
 • Консультація гастроентеролога
 • 750 грн
 • Медикаментозний сон
 • 3800 грн
 • Швидкий уреазний тест
 • 329 грн

Фахівці

Павленко
Марина Володимирівна
Дитячий лікар гастроентеролог
Лікар гастроентеролог
2 категорія Стаж роботи 9 років
Панкреатит - симптоми і лікуванняДалі
ермін «панкреатит» об'єднує групу захворювань, що характеризуються запаленням тканини підшлункової залози. Гострий панкреатит пов'язаний з процесом руйнування клітин залози під дією її власних ферментів (самопереваріваніем). Це призводить до вираженого місцевим, а потім - і системному запальному процесу з втратою функції залози і порушенням роботи інших органів і систем людини.
Гастрит - симптоми і лікуванняДалі
Гастрит - захворювання, що характеризується запаленням слизової шлунка. Найбільш поширеними клінічними симптомами гастриту є біль або дискомфорт в надчеревній ділянці під час або через невеликий час після їжі. Поверхневий гастрит часто може протікати і без будь-яких відчутних симптомів.
Холецистит - симптоми і лікуванняДалі
Практикуючі лікарі виділяють бескаменний і калькульозний види холециститу. Перший вид часто виникає, коли є аномалія форми жовчного міхура, застій жовчі і приєднання інфекції. Найчастіше цей вид патології можна зустріти у жінок.
Лікування печіїДалі
У медицині печія шлунка розуміється як неприємне відчуття печіння в ділянці нижньої частини стравоходу. Це відчуття відчував мало не кожна людина і часто ця ознака є симптомом розвитку проблем в шлунково-кишковому тракті.
Лікування виразкиДалі
Виразка шлунка досить поширена патологія і діагностується у 10% жителів країни. Рубці і виразки становлять небезпеку для здоров'я людини, особливо, якщо в стінці шлунка утворюється наскрізний отвір, так зване прорив. Через це явища частину їжі з агресивним шлунковим соком потрапляють в черевну порожнину.
ГастроскопияДалі
Ендоскопічна діагностика захворювань шлунково-кишкового тракту (ШКТ) об'єднує найбільш інформативні та затребувані методики, що дозволяють уточнити діагноз, взяти фрагмент слизової для аналізу під мікроскопом (біопсію), а в деяких випадках - відразу провести лікування (наприклад - видалити поліп). Езофагогастродуоденоскопія / ЕГДС (Гастроскопия) - це метод обстеження стравоходу, шлунка, і дванадцятипалої кишки зсередини, за допомогою гнучкого ендоскопа. Для діагностики захворювань товстої кишки проводиться колоноскопія / КС, (помилкова назва - гастроскопія кишечника.)

Радник здоров'я

Підготовка до колоноскопії препаратом ІЗІКЛІН (EZICLEN):Далі
За 1 день перед дослідженням дозволено тільки пити, а саме: вода, чай або кава без молока і вершків, негазовані безалкогольні напої, соки без м'якоті (не червона і пурпурного кольору). Розчин, призначений для підготовки кишечника (ІЗІКЛІН) до колоноскопії, необхідно готувати згідно з інструкцією, змінювати рекомендовану пропорцію (зменшувати кількість рідини в пляшку) не можна. Розчин готується на охолодженій кип'яченій воді, покращує переносимість препарату: утримання однієї пляшки лікарського засобу вилити в стакан, що знаходиться в упаковці, розчинити його водою до мірної лінії (приблизно 500 мл). Під час прийому очисного препарату з метою підготовки кишечника до колоноскопії рекомендується рухова активність -ходіти, що є умовою більш рівномірного надходження води в кишечник, особливо у людей зі схильністю до запорів.
Інструкція До Вживання частина 2: ПереїданняДалі
Як відучити себе від переїдання? Для початку - важливо зрозуміти причину. Переїдати ми в декількох випадках: ✔ Недобір калорій, найчастіше - складних вуглеводів. ✔ Недосипання - слабкий організм «просить» енергію через додаткову порцію їжі. ✔ Заїдання стресу - будь-який прийом їжі запускає механізм вироблення гормону задоволення - дофаміну. А інсулін - підсилює його дію. Більше їжі - більше інсуліну - більше дофаміну. І привіт діабет 2 типу
Харчовий Гайд Або Інструкція До ВживанняДалі
Чи стикалися ви з проблемою «топтання на місці» або «плато» під час схуднення / приведення м'язів в тонус? Це може відбутися з ряду причин: звикання організму, неправильно складені тренування, неефективний розподіл навантажень, невідповідний час тренувань (кожен організм по-різному адаптується до фізичних навантажень), але частіше за все проблема криється саме в харчуванні. Одна з найпоширеніших помилок - неправильне споживання продуктів протягом дня. Навіть при відмінній продуктовому кошику можна топтатися на місці в контексті зайвої ваги. При цьому - зменшуючи кількість їжі, чого робити категорично не можна!
Їжа майбутнього або що ми будемо їсти завтра?Далі
Світ не стоїть на місці, а розвивається зі швидкістю, яка - схоже - скоро перевищить швидкість звуку, світла та інших природних явищ. Колосальні зміни (найчастіше в кращу сторону) можна помітити не тільки в сфері космонавтики, медицини, машинобудування, енергоразработкі, але і в області харчової промисловості. Це й не дивно, адже людство росте і відтворюється завдяки поживним речовинам, що містяться в продуктах.