uaru

Отзывы

Оставьте свой отзыв

Отправить
Общая оценка: 5
Бохонський В.Г.
10.09.2021
Дуже задоволений роботою персоналу кліники починаючи з рецепшену і закінчуючи касиром. Всі привітні, дружелюбні і професіонали своєї справи. Особливо хочу відзначити і подякувати за високий професіоналізм лікарю УЗД Данюку Олександру Володимировичу. Обстежуюся в нього вже не перший рік і завжди отримую задоволення від професіональної віртуозності і задушевного спілкування з цим лікарем. Раджу всім і цю клініку і її спеціалістів
Общая оценка: 5
Никулин Александр Борисович
05.09.2021
Хочу выразить большую благодарность доктору проктологу Ноесу Андрею Джимми! Больше двух лет я страдал от болей в очень деликатном(заднем)месте,что приносило мне не просто дискомфорт,а невозможность полноценно жить и работать!Я обращался к другим врачам,но результата не было,а состояние ухудшалось! И вот я попал на прием к доктору Ноесу Андрею Джимми!И после осмотра сразу приговор-операция!Сказать что я был в шоке-ничего не сказать,тому виной воспоминания о предыдущих операциях в юности! Но внутри меня пролетела какая то искра веры-веры именно к этому доктору!Так в жизни бывает!Я дал согласие! Две анальные трещины,геморой 2 ст,а так же свищ-все это говорило о очень тяжелом положении! Профессионализм и улыбка,золотые руки хирурга и чуткое отношение,умение выслушать и дать нужные рекомендации-все это дало результат!Доктору Андрею Джимми большое спасибо и респект!Так же большое спасибо всем ассистентам и персоналу клиники! Полтора месяца после операции и я с ужасом вспоминаю жизнь до нее!Все боли позади и хочется жить! Еще раз спасибо,Доктор!Как же приятно когда тебе встречается Человек,относится по человечески и хочется сказать человеческое спасибо! С благодарностью,Ноесу Андрею Джимми!!!
Общая оценка: 5
Шеін Наталія
28.08.2021
Хочу висловити вдячність лікарю-гінекологу Горловій Владиславі Євгенівні, чудовому лікарю, професіоналу своєї справи. Наприкінці червня 2021 року я проходила обстеження перед складною операцією. Владислава Євгенівна надала вичерпну інформацію про необхідність повного обстеження, за результатами обстеження призначила лікування , відповіла на всі мої запитання. Більш комфортного відвідування лікаря-гінеколога я і згадати не можу.
Общая оценка: 5
Мария
27.08.2021
Вот уже 1,5 годиков моей малышке!) и все это благодаря Оксане Федоровне. Очень хороший подход и ведение беременности от первого биения сердца до дня, когда я отправила доктору бирочку. Спасибо Вам за комфортные 9 месяцев. За поддержку во многих моментах и спасибо за доченьку!)
Общая оценка: 5
Галина
25.06.2021
Все очень понравилось. Приходили на сдачу анализов. Очень понравилось все начиная с Рецепшена, девочки очень милые и доброжелательные. Ожидание длилось не долго, за мной быстро вышла медсестра. Взяли кровь быстро и профессионально. Поинтересовались самочувствием и предложили воду, очень приятно. Всем советую данную клинику.
Общая оценка: 3
Дмитрий
21.06.2021
Все отлично, но перед криодеструкцией на стопе можно было б предупредить, что я не смогу даже ходить нормально длительное время.
Общая оценка: 5
Юлія
17.06.2021
Хочу виразити свою щиру подяку Горловій Владислава Євгенівні, прекрасний лікар акушер-гінеколог пройшла з нею дві вагітності, перша вагітність (ЕКЗ, завагітніла з першої спроби) на 100% заслуга пані Владислави, як чудового репродуктолога!!! Налагодили роботу гормонів щитовидної залози!І взагалі, всім рекомендую, якщо вам потрібен грамотний спеціаліст гінеколог, репродуктолог, ендокринолог, вам до Горлової!
Общая оценка: 5
Вікторія
28.05.2021
Була на прийомі у гастроентеролога Мірошниченко Ірини. Лікарка ввічлива, добродушна і є професіоналом своєї справи, за що я їй щиро вдячна!
Общая оценка: 5
Яна Крышталь
10.03.2021
Рекомендую лабораторию, девочки молодцы взяли кровь с первого раза, хотя у меня плохие очень вены. Буду сюда ходить и всем советовать лабораторию «Евромед»
Общая оценка: 5
Алла дронова
01.03.2021
Хочу виразити глибоку подяку лікарю-терапевту Маивійчук Юлії Андріївні! Це висококваліфвкований фахівець своєї справи. Грамотна, ввічлива та коректна по відношенню до пацієнтів. Ми з чоловіком та батьки мого чоловіка спостерігаємо за своїм здоровям 2 роки у Юліїї Андріївни. А коли в листопаді 2020 року у чоловіка трапився приступ апендициту і розвився гострий перитоніт, то Юля Андріївна протягом лише 20 хвилин обстеження і консультацією хірурга поставила правильний діагноз. Вона викликала швидку допомогу і чоловіка терміново прооперували в ЛШД на Братіславській,3. Юля Андріївна - врятувала життя мого чоловіка. Ми всі дуже вдячні їй.