0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Дерматологія

Шкіра - найбільший поверхневий орган, зовнішній покрив тіла людини. Важливими функціями шкіри є захист організму і реагування на зовнішні впливи, такі як: дотик, температура, ультрафіолетові промені, тиск, різні роздратування. Шкіра також допомагає організму підтримувати постійну температуру, блокує і знищує шкідливі бактерії, виконує дихальну функцію.
Не дивно, що стан шкірного покриву є своєрідним індикатором стану здоров'я. І хоча шкіра - найдоступніший для досліджень орган, багато дерматологічні захворювання не такі прості в діагностиці і часто можуть виявитися лише вершиною айсберга.

Вартість послуг

  • Аргоноплазмова / радіохвильова коагуляція доброякісних новоутворень шкіри (без вартості анестезії)
  • 1288 грн
  • Дерматоскопія
  • 418 грн
  • Консультація дерматолога
  • 715 грн
  • Лазерне лікування (дерматологія) 1 сеанс
  • 449 грн
  • Ультразвукове лікування (дерматологія) 1 сеанс
  • 488 грн

Радник здоров'я

А може бути це рак?Далі
Контроль за родимками в умовах перебування під прямими сонячними променями. Сезон відпусток і поїздок в теплі країни вже, звичайно ж, почався. Це привід звернути увагу на стан своєї шкіри, а зокрема - на родимки. Родимки - це доброякісне пігментну утворення, що складається зі спеціальних клітин, які продукують пігмент (меланоцити). Вони можуть бути опуклими або плоскими. Але ми за звичкою будемо називати їх просто родимкою.
Правила гарної засмагиДалі
Коли сезон відпустку в в розпалі, а сонечко старанно гріє нас своїми промінчиками і радує рівним засмагою на шкірі (ми ж пам'ятаємо про захист шкіри і фотостаріння), дуже важливо не забувати про базові запобіжні заходи. До них, в першу чергу, відноситься нормоване перебування на сонці, щоб уникнути неприємних наслідків для організму.
фотостаріння - бійДалі
Весняне сонечко готове позмагатися з річним за звання самого жаркого і найактивнішого. Що ж, з одного боку, нам тільки на руку можливість отримати ранній загар, але з іншого боку, не все так просто. Давайте розберемося, які проблеми можуть виникнути під час засмаги на сонці без використання спеціальних захисних засобів і дотримання правил засмаги.
ламкості - бій!Далі
Весняний період регулярно стає причиною стресу для багатьох представниць прекрасної статі. Крім відомого вже весняного дефіциту вітамінів (посилання на попередню статтю «перемога над весняним авітамінозом ...»), ми стикаємося з масою зовнішніх факторів, які надають на стан організму далеко не сприятливий вплив.