0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Алергологія

Алергія - досить підступне захворювання, воно часто маскується під симптоматику звичайного ГРЗ і не відповідає на традиційне лікування. Тому, якщо Вас турбують періодична (сезонна) або постійна сльозотеча, затяжний кашель, закладеність носа, періодична задишка або з'явилася після контакту з будь-якою речовиною шкірний висип - це серйозний привід звернутися до лікаря-алерголога. Саме лікар-алерголог з'ясовує причини симптоматики. Тільки комплексна діагностика стану імунної системи допоможе виявити тип алергену. Це вкрай важливо для визначення результативної та ефективної тактики лікування, що підходить саме Вам, і для подальшого контролю перебігу захворювання.
Алергологія є досить молодим розділом клінічної медицини. Вона вивчає алергічні реакції, прояви захворювань, пов'язаних з впливом подразників, а також методи їх ефективного лікування. Екологічна обстановка в світі і образ харчування жителів великих міст провокує постійне зростання числа алергенів, як харчових, так і хімічних. Тому хороший алерголог на сьогоднішній день - дуже затребуваний фахівець.

Вартість послуг

  • Консультація алерголога
  • 750 грн
Бронхіальна астма - як боротися.Далі
Один з найбільш поширених видів астми - бронхіальна астма. Це хронічне захворювання, яке є великою проблемою сучасного суспільства. Крім частих загострень, бронхіальна астма має прогресивну природу і може посилюватися в залежності від впливу зовнішніх факторів навколишнього середовища.

Радник здоров'я

Алергії і харчуванняДалі
Не завжди підвищена чувствітелньость до їжі певного виду викликана алергією. Часто непереносимість їжі обумовлена ​​захворюваннями шлунково-кишкового тракту, недостатньою активністю харчових ферментів, психогенним огидою до якихось продуктів і іншими причинами. Ні в одному з перерахованих випадків не задіяний імунний механізм, як при справжній алергічної реакції.
Алергія у дітейДалі
Що таке алергія? Це змінена реакція організму у вигляді підвищеної чутливості до різних впливів навколишнього середовища (їжа, частинки пилу, пилок рослин, хімічні агенти, вт.ч. побутова, цвіль і багато іншого). У дітей алергія може виникати вже на першому році життя.