0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Кардіологія

Кардіологія - галузь медицини, яка вивчає роботу серцево-судинної системи, а також причини, симптоми і методи лікування таких серйозних захворювань, як:

 • ішемічна хвороба (ураження серцевого м'яза через недостатнє кількості кисню, що надходить з кровотоком, що часто пов'язано з атеросклерозом);
 • вроджені або набуті вади (дефекти клапанів або його стінок);
 • порушення серцевого ритму;
 • стенокардія (гостра недостатність припливу крові до серця, що виявляється раптової сильним болем);
 • гіпертонія (тривале і стійке підвищення артеріального тиску);
 • аневризма (небезпечне витончення і деформація стінок аорти та інших артерій)

Кардіологічні розлади небезпечні, вони лякають своєю раптовістю, силою больових відчуттів, невизначеністю результату. При цьому наведений список далеко не повний. Людям у віці, навіть якщо у них не спостерігаються проблеми зі здоров'ям, рекомендовані планові огляди кардіолога. Постійне спостереження особливо необхідно тим, хто страждає від артеріальної гіпертензії, стенокардії або переніс інфаркт. В ході прийому лікар-кардіолог уважно запише наявні скарги, прослухає, як звучить серце, при необхідності призначить проведення УЗД серця і судин, ЕКГ, за результатами аналізів і досліджень дасть рекомендації. Вчасно виявлене порушення дозволить або не допустити розвитку ускладнень, або значно знизить тяжкість її наслідків. Виконання запропонованих фахівцем заходів профілактики часто продовжують життя, підвищують її якість, і це не перебільшення.

Вартість послуг

 • Електрокардіографія
 • 249 грн
 • Консультація кардіолога
 • 790 грн
 • Холтерівське моніторування артеріального тиску (1 доба)
 • 1000 грн
 • Холтерівське моніторування артеріального тиску + ЕКГ (1 доба)
 • 1850 грн
 • Холтерівське моніторування ЕКГ (1 доба)
 • 1250 грн

Фахівці

Донченко
Мар’яна Віталіївна
Лікар терапевт
Кардіолог
Спеціаліст Стаж роботи 5 років
Гіпертонія «Невидимий Вбивця»Далі
Сварки, конфлікти, робота в нічну зміну, відрядження, незадоволеність в роботі і в особистому житті - все це постійний стрес, що призводить до постійної стимуляції наднирників на викид адреналіну, в результаті чого наше тиск прагне вгору, переходячи цифри робочого тиску 140/90 мм. рт.ст. Нас починає турбувати головний біль, «удари» в скронях, запаморочення, кошмари ночами, шум у вухах, тривога, серцебиття, погіршення пам'яті. Життя набуває відтінки «сірого». Перший час ці симптоми з'являються періодично, самостійно проходячи після відпочинку. І це додає нам оптимізму, що все само вирішитися. Але «невидимий убивця» не дрімає і через пару місяців все частіше ми стикаємося з цими симптомами і в якийсь момент вони стають регулярними. Ранкові та нічні показники тонометра вводять нас в шок. Щоб не піддавати своє здоров'я і життя небезпеці при появі вище перерахованих симптомів зверніться на консультацію до кардіолога. Кардіологи клініки «Евромед» проведуть діагностику з використанням сучасної апаратури, з'ясують причину підвищення тиску, індивідуально для Вас підберуть режим фізичного навантаження, внесуть корекції в харчування і підберуть гіпотензивну терапію.

Радник здоров'я

ІнсультДалі
Інсульт - гостре порушення мозкового кровообігу, в результаті якого виникає пошкодження частини головного мозку.
Біль в грудях - це болить серце або щось інше?Далі
Що таке ішемічна хвороба серця? Як відрізнити напад стенокардії від інших болів в грудній клітці? Дуже часто ми, лікарі, стикаємося з тим, що до нас звертаються пацієнти з болем в грудній клітці, яка далеко не завжди означає біль в серці і не несе ніякої загрози для вашого самопочуття. Отже, давайте розбиратися. Як же болить серце? Для того, щоб зрозуміти «як?», Потрібно розуміти «чому?»
Біль у грудній клітціДалі
Біль у грудній клітці - одна з найбільш лякаючою болю для будь-якої людини, особливо, якщо йому (їй) за 45 ... Обґрунтовано такий страх? Так. Тому що ця біль-один і ознак прояви гострого інфаркту міокарда, який може привести до смерті або інвалідності.
Добове моніторування артеріального тиску (ДМАТ)Далі
ДМАТ або амбулаторне моніторування артеріального тиску - що це і навіщо це потрібно? Станом на 2018 рік у світі глобальна поширеність артеріальної гіпертензії оцінюється в 1,13 мільярдів чоловік. Понад 150 мільйонів людей з поширеністю в Центральній і Східній Європі. Загальна поширеність в Україні становить близько 30-45% всіх жителів.