0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Педіатрія

Діагностика захворювань і призначення лікування, при необхідності, призначення лабораторного обстеження, функціональної діагностики, складання плану обстеження і спостереження (огляд вузькими спеціалістами, здача аналізів, зважування, підбір раціонального харчування, терміни введення прикорму для дітей до року, оцінка моторного розвитку, складання графіка щеплень). Індивідуальність віку і стану здоров'я дитини обов'язково враховується в програмах спостереження за дітьми.

Вартість послуг

 • Консультація дитячого алерголога
 • 750 грн
 • Консультація дитячого гастроентеролога
 • 750 грн
 • Консультація дитячого дерматолога
 • 750 грн
 • Консультація дитячого ортопеда
 • 750 грн
 • Консультація дитячого отоларинголога
 • 750 грн
 • Консультація дитячого офтальмолога
 • 750 грн
 • Консультація дитячого уролога
 • 750 грн
 • Консультація педіатра
 • 750 грн

Фахівці

Павленко
Марина Володимирівна
Дитячий лікар гастроентеролог
Лікар гастроентеролог
2 категорія Стаж роботи 9 років
Життя без глютену або що таке Целіакія.Далі
Дана стаття призначена в першу чергу для мам і бабусь, які мають маленьких дітей і онуків віком від 6 місяців до 2-х років. Ваші малюки роблять не тільки перші кроки, але ще знайомляться з першими смаковими відчуттями, віддаючи переваги того чи іншого продукту. Іноді на введення нового продукту у Вашої дитини з'являється рідкий стілець, блювота, здуття живота, млявість. Що це? В одних випадках це неготовність шлунково-кишкового тракту малюка сприймати цю їжу, а в інших ви можете зіткнутися з таким захворюванням як Целіакія. Целіакія - спадкова схильність до алергічних реакцій у відповідь на вживання білка гліадин, що міститься в злакових (пшениця, жито, ячмінь, овес). Алергічна реакція на дані продукти призводить до руйнування ворсинок тонкого кишечника, в результаті чого розвивається порушення всмоктування поживних речовин. Найчастіше дане захворювання проявляється у дітей у віці 6 місяців. Це пов'язано з введенням в раціон харчування прикорму - каші, яка містить глютен вівсянки, пшениці. Розквіт захворювання настає після першого року життя, коли в раціоні малюка збільшується кількість їжі, що містить глютен (бублики, печиво, сосиски, кукурудзяні пластівці і т.д.). У дітей з'являється блювота, пінистий, смердючий стілець, зниження маси тіла, дратівливість, млявість, відставання в розвитку, порушення сну, дитина відмовляється грати в активні ігри. Поступово розвивається рахіт, дитина відстає в зростанні, живіт малюка роздувається і нагадує за формою «жаб'ячий». При появі симптомів, які описані вище, терміново покажіть Вашого малюка педіатра! Педіатри клініки Евромед допоможуть Вам правильно підібрати прикорм малюкові, в разі підтвердження діагнозу Целіакії, детально ознайомлять з продуктами які може приймати дитина і окреслять коло продуктів які необхідно виключити з раціону Вашого малюка.

Радник здоров'я

Все про кашель у дітейДалі
Кашель - захисне пристосування організму, яке виникає при дії на слизову оболонку органів дихання скупчення мокротиння збудників хвороб (вірусів, бактерій або грибів), продуктів їх життєдіяльності (токсинів), алергічних агентів і чужорідних тіл
Синдром дефіциту уваги з гіперактивністюДалі
Синдром дефіциту уваги з гіперактівностью- поширеною нейропсихіатричний синдром, симптоми якого виникають в дитинстві і нерідко тривають в дорослому віці. СДУГ - це поліморфний клінічний синдром, головним проявом якого є порушення здатності дитини контролювати і регулювати свою поведінку, що виливається в рухову гіперактивність, порушення уваги і імпульсивність. На слові поліморфний хочеться зробити особливий наголос, оскільки в дійсності немає двох однакових дітей з СДУГ, у цього синдрому багато осіб і широкий спектр можливих проявів.
Дитяча аптечкаДалі
Всі хочуть скоріше почати сезон відпусток, щоб максимально насолодитися можливістю відпочити від міської суєти. Хтось вибере для відпочинку найближчі теплі країни, хтось відправиться в тур по Європі, хтось відпочине в заміському комплексі, в санаторії або просто відправиться на дачу, а хтось і зовсім змінить континент, а може - і земне півкуля . Але що б ви не вибрали, напевно ви захочете відправиться відпочивати всією сім'єю!
Стаття по вірусу Коксакі від педіатра КошовийДалі
Що потрібно знати про вірус Коксакі: Інформація про те, що на Середземномор'ї бушує якийсь вірус Коксакі лякає батьків які зібралися у відпустку з малюком. Ми вирішили розібратися, що це за вірус, так він небезпечний, як він лікується і чи можна його уникнути.