0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Педіатрія

Діагностика захворювань і призначення лікування, при необхідності, призначення лабораторного обстеження, функціональної діагностики, складання плану обстеження і спостереження (огляд вузькими спеціалістами, здача аналізів, зважування, підбір раціонального харчування, терміни введення прикорму для дітей до року, оцінка моторного розвитку, складання графіка щеплень). Індивідуальність віку і стану здоров'я дитини обов'язково враховується в програмах спостереження за дітьми.

Вартість послуг

 • Консультація дитячого алерголога
 • 649 грн
 • Консультація дитячого гастроентеролога
 • 649 грн
 • Консультація дитячого дерматолога
 • 649 грн
 • Консультація дитячого ортопеда
 • 649 грн
 • Консультація дитячого отоларинголога
 • 649 грн
 • Консультація дитячого офтальмолога
 • 649 грн
 • Консультація дитячого уролога
 • 649 грн
 • Консультація педіатра
 • 649 грн
 • Лікувальний дитячий масаж однієї ділянки у дітей (спина, шийно - коміркова зона, руки, ноги, живіт, голова)
 • 220 грн

Фахівці

Андрющенко
Ольга Семенівна
Дитячий лікар алерголог
Дитячий лікар гастроентеролог
Педіатр
Лікар загальної практики
Вища категорія Стаж роботи 25 років
Життя без глютену або що таке Целіакія.Далі
Дана стаття призначена в першу чергу для мам і бабусь, які мають маленьких дітей і онуків віком від 6 місяців до 2-х років. Ваші малюки роблять не тільки перші кроки, але ще знайомляться з першими смаковими відчуттями, віддаючи переваги того чи іншого продукту. Іноді на введення нового продукту у Вашої дитини з'являється рідкий стілець, блювота, здуття живота, млявість. Що це? В одних випадках це неготовність шлунково-кишкового тракту малюка сприймати цю їжу, а в інших ви можете зіткнутися з таким захворюванням як Целіакія. Целіакія - спадкова схильність до алергічних реакцій у відповідь на вживання білка гліадин, що міститься в злакових (пшениця, жито, ячмінь, овес). Алергічна реакція на дані продукти призводить до руйнування ворсинок тонкого кишечника, в результаті чого розвивається порушення всмоктування поживних речовин. Найчастіше дане захворювання проявляється у дітей у віці 6 місяців. Це пов'язано з введенням в раціон харчування прикорму - каші, яка містить глютен вівсянки, пшениці. Розквіт захворювання настає після першого року життя, коли в раціоні малюка збільшується кількість їжі, що містить глютен (бублики, печиво, сосиски, кукурудзяні пластівці і т.д.). У дітей з'являється блювота, пінистий, смердючий стілець, зниження маси тіла, дратівливість, млявість, відставання в розвитку, порушення сну, дитина відмовляється грати в активні ігри. Поступово розвивається рахіт, дитина відстає в зростанні, живіт малюка роздувається і нагадує за формою «жаб'ячий». При появі симптомів, які описані вище, терміново покажіть Вашого малюка педіатра! Педіатри клініки Евромед допоможуть Вам правильно підібрати прикорм малюкові, в разі підтвердження діагнозу Целіакії, детально ознайомлять з продуктами які може приймати дитина і окреслять коло продуктів які необхідно виключити з раціону Вашого малюка.

Радник здоров'я

Все про кашель у дітейДалі
Кашель - захисне пристосування організму, яке виникає при дії на слизову оболонку органів дихання скупчення мокротиння збудників хвороб (вірусів, бактерій або грибів), продуктів їх життєдіяльності (токсинів), алергічних агентів і чужорідних тіл
Синдром дефіциту уваги з гіперактивністюДалі
Синдром дефіциту уваги з гіперактівностью- поширеною нейропсихіатричний синдром, симптоми якого виникають в дитинстві і нерідко тривають в дорослому віці. СДУГ - це поліморфний клінічний синдром, головним проявом якого є порушення здатності дитини контролювати і регулювати свою поведінку, що виливається в рухову гіперактивність, порушення уваги і імпульсивність. На слові поліморфний хочеться зробити особливий наголос, оскільки в дійсності немає двох однакових дітей з СДУГ, у цього синдрому багато осіб і широкий спектр можливих проявів.
Дитяча аптечкаДалі
Всі хочуть скоріше почати сезон відпусток, щоб максимально насолодитися можливістю відпочити від міської суєти. Хтось вибере для відпочинку найближчі теплі країни, хтось відправиться в тур по Європі, хтось відпочине в заміському комплексі, в санаторії або просто відправиться на дачу, а хтось і зовсім змінить континент, а може - і земне півкуля . Але що б ви не вибрали, напевно ви захочете відправиться відпочивати всією сім'єю!
Стаття по вірусу Коксакі від педіатра КошовийДалі
Що потрібно знати про вірус Коксакі: Інформація про те, що на Середземномор'ї бушує якийсь вірус Коксакі лякає батьків які зібралися у відпустку з малюком. Ми вирішили розібратися, що це за вірус, так він небезпечний, як він лікується і чи можна його уникнути.