0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

COVID-19

COVID-19

Захистіть себе і ваших близьких від COVID-19 з пакетом «Мій імунітет»

 

Більшість людей хворіють COVID-19 в легкій формі або безсимптомно. Одні на протязі хвороби відчувають себе добре і не підозрюють про вірус. Інші списують нездужання на застуду або втома. Як правило, таким хворим навіть не потрібне лікування. Через 2 тижні хвороба проходить, і людина одужує.

Є й інший результат легкого або безсимптомного перебігу COVID-19. Якщо хвороба переносити на ногах, безсимптомний перебіг може призвести до розірвання ускладнень.

У кожному з описаних випадків в організмі хворих є вірус, який активно поширюється в навколишнє середовище. Чи не підозрюючи про це, інфікований заражає десятки і навіть сотні людей. Тим, кого він заразив, може знадобитися тривале лікування в умовах стаціонару. В окремих випадках COVID-19 закінчиться смертю.

Не ставте під загрозу своє життя і життя ваших близьких!

Перевірте, наскільки ваш організм готовий протистояти коронавірус. Ви зможете отримати вичерпну інформацію про стан вашого здоров'я, дізнатися, чи готовий організм до боротьби з COVID-19, виявити недугу на самому початку розвитку і попередити ускладнення.

Для цього клінікою EUROMED розроблений пакет «Мій імунітет». Він включає ІФА-аналіз на антитіла I GМ / IgG, загальний аналіз крові, показники С-реактивного білка і вітаміну Д, а також рентгенографію грудної клітини.

За результатами діагностики ви отримуєте консультацію терапевта про стан імунітету і рекомендації щодо його поліпшення. У тому числі дізнаєтеся, чи є у вашому організмі запальні процеси, яка його стійкість до вірусу і сформований у вас імунітет до коронавірус.

Вартість пакету «Мій імунітет» 2 903 грн.

Пам'ятайте: перевірка імунітету на стійкість до коронавірус - це не тільки турбота про власне здоров'я. Це турбота про здоров'я людей, які перебувають поруч.

  • 27.05.2020