0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Довідки в сад, школу, університет і табір без нервів і черг

Довідки в сад, школу, університет і табір без нервів і черг

У клініці EUROMED ви можете оформити довідку для дитячого садка, школи і ВНЗ (форми 086-2 / 0, 086-1 / 0, 086-0), а також довідку для дитячого оздоровчого табору (форма 079-0).

 

Назва довідки

Куди надається

Що потрібно для отримання

Форма 086-2 / 0, 086-1 / 0

Д етскій сад, школа

Консультація педіатра (потрібно надати« Карту профілактичних щеплень »). Довідка оформляється на підставі висновків отоларинголога, хірурга, офтальмолога і невролога. Необхідно здати загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, аналіз калу, глюкозу, зробити ЕКГ.

Форма 086-0

ВНЗ

Консультація хірурга, кардіолога, невролога, офтальмолога, уролога / гінеколога, сімейного лікаря / педіатра.

Необхідно здати клінічний аналіз крові, аналіз рівня глюкози в крові, загальний аналіз сечі. Зробити рентген, ЕКГ, ЕхоКГ, надати амбулаторну карту і дані про щеплення.

Форма 079-0

Д етскій оздоровчий табір

Консультація педіатра (потрібно надати« Карту профілактичних щеплень »).

 

Ви можете надати висновки сторонніх фахівців або пройти огляди у нас. Показати аналізи з інших лабораторій або здати їх в нашій клініці.

Чому так важливо вибрати компетентного фахівця для оформлення довідки? За результатами огляду та на підставі оцінки працездатності серця педіатр визначає групу занять на уроках фізкультури для дошкільнят і школярів. Саме від рішення педіатра залежить, яку фізичне навантаження буде виконувати ваша дитина і наскільки вона йому підійде.

Чому батьки нам довіряють?

  • тому що разом з необхідними документами вони отримують достовірну інформацію про стан здоров'я своєї дитини. У нас працюють висококваліфіковані фахівці. Якщо у дитини є проблеми зі здоров'ям без виражених симптомів, під час огляду вони можуть розпізнати захворювання на ранніх стадіях і попередити їх розвиток.
  • Тому що ми надаємо якісне і швидке обслуговування з індивідуальним підходом до кожної дитини. Використовуємо сучасне обладнання, яке дозволяє проводити діагностику і огляди безболісно. Ніяких батьківських нервів і дитячих сліз. огляди і діагностика займають мінімум часу: ви приходите по запису і не чекаєте в чергах.
  • Тому що наш пріоритет: безпека пацієнтів. Це особливо актуально в умовах пандемії. Ми дбаємо про здоров'я кожного відвідувача клініки: проводимо регулярну дезінфекцію, робимо все для того, щоб в EUROMED пацієнти були в цілковитій безпеці.

Потрібна медична довідка для дошкільника, школяра або абітурієнта? Зв'яжіться з нами сьогодні, і отримаєте довідку в найближчі дні з мінімальним клопотом для вас.

  • 29.10.2020