0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Лютневі загострення і як з ними боротися

Лютневі загострення і як з ними боротися

Наближається кінець лютого - скоро ми завершимо цикл зимових свят і зустрінемо прихід весни. Багато людей в цей період можуть зіткнутися з тим, що хронічні захворювання, про які за час новорічних свят вони порядком призабули, загострюються і заважають насолоджуватися настанням тепла.

До таких неприємних хронологиям можна віднести системні часті головні болі і безсоння, запаморочення, болі в спині і суглобах. Знаходячи проблеми такого роду, ми починаємо грішити на погоду, зміни тиску, протяги і підвищену вологість. Мало хто замислюється, що лікувати в такому випадку потрібно не зовнішні симптоми, а внутрішню причину.

Таким чином, кажучи про загострення хроніки, ми насправді повинні згадати про тих внутрішніх органах, які є найбільш чутливими до подразників в нашому організмі.

«Які такі подразники?» - запитаєте ви.

До них можна сміливо віднести часті стреси, порушення режиму роботи і відпочинку, нерегулярне і незбалансоване харчування, сухість повітря в приміщеннях, недостатню фізичну активність. Відповідно, всі ці фактори впливають на стан нашого організму в цілому. страждає і нервова, і серцево-судинна, ендокринна системи, і шлунково-кишковий тракт.

Але, як і будь-які інші проблеми зі здоров'ям, загострення хроніки можна запобігти - для цього потрібно слідувати деяким рекомендаціям. Наша лікар-невропатолог Незвисько Інна Миколаївна поділилася простими практичними порадами, які допоможуть вам уникнути вищезгаданих проблем зі здоров'ям. В першу чергу, Інна Миколаївна рекомендує нормалізувати режим роботи і відпочинку. Це можна зробити, користуючись масою сучасних технік тайм-менеджменту і повного поділу робочого і особистого часу. До речі, за допомогою такої раціоналізації режиму ми відразу виключаємо і питання стресів. Адже найчастіше ми нервуємо через те, що не встигаємо або забуваємо щось зробити.

Потім слід звернути увагу на свої харчові звички. Напевно, кожному з малих років знайомі рекомендації лікарів з приводу правильного харчування. Чи не зловживати смаженими, солоними і гострими продуктами, вживати достатньо фруктів і овочів, не забувати про баланс білків, жирів, і вуглеводів в раціоні, не переїдати, але й не «перескакувати» прийоми їжі. Дуже важливо не наїдатися на ніч, особливо якщо мова йде про важку їжу. Краще віддати перевагу чашці трав'яного чаю з медом - це допоможе заспокоїти нервову систему і шлунково-кишкового тракту, і не призведе до погіршення якості сну або безсоння.

Крім того, якщо ви працюєте в офісі і ведете малорухливий спосіб життя - ваш організм починає передчасно старіти. В такому випадку Інна Миколаївна рекомендує обов'язково займатися фізичними навантаженнями - з огляду на особливості організму, звичайно. Щоб ідентифікувати ці особливості можна пройти комплексну послугу «Check-up Sport», яка розроблена спеціально з метою визначити загальний стан організму і виявити можливі протипоказання за видами фізичної активності.

Ну а якщо вам все-таки не пощастило, і ви відчули перші ознаки загострень, то потрібно негайно звернутися до терапевта і невролога. На консультації вам зможуть порекомендувати перелік діагностичних процедур, які виявлять причину виникнення симптомів. А щоб виключити всі можливі проблеми, Інна Миколаївна радить раз на півроку проходити профілактичні огляди «Check-up»: для жінок і для чоловіків. Ваш організм скаже вам спасибі і відповість міцним здоров'ям на довгі роки.

Ви - здорові! Ми - щасливі!