0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Підготовка дитини до перельоту

Підготовка дитини до перельоту

Сьогодні ми хочемо торкнутися дану тему, в зв'язку з частими питаннями до дитячих отоларінголагам від батьків, вперше вирушають в політ зі своїми дітьми. Кожен з нас стикався з кричущим дитиною в літаку. Особливо часто криком дитини супроводжується зліт і посадка літака. На зліт і посадку літака реагує криком і сльозами дитина будь-якого віку від 0 до 10 років. Як вирішити цю проблему і що до цього призводить нам підкажуть отоларингологи МЦ «Евромед».
У даній статті ми не будемо торкатися психологічної підготовки дитини. про цьому ви можете запитати у свого педіатра, який веде вашого малюка з народження і підкаже, як правильно підготувати саме Вашої дитини, так як однакових дітей не буває і не всі поради, викладені в інтернеті, можуть підійти Вам.
Найскладніше літати з немовлям, так як слухова труба у малюка дуже тонка і перепад тиску під час зльоту (рідше посадки) чинить тиск на барабанну перетинку, викликаючи біль. Чим старша дитина ставати - тим ширше стає слухова труба, тому у трирічної дитини біль виникає рідше, частіше виникає закладеність вух і відчуття шуму. Існує кілька способів, що допомагають зменшити неприємні відчуття і зробити переліт для Вашого малюка максимально комфортним.
Рада 1. Поїте дитини під час зльоту і посадки - ковтальні руху послаблюють тиск на слухові проходи.
Порада 2. Розсмоктування цукерки під час зльоту і посадки не тільки зменшить неприємні відчуття у дитини, але і принесе задоволення (адже в літаку мама не забороняє солодке - тому запасіться улюбленими цукерками вашого крихти). Грудничкам звичайно пустушку!
Порада 3. Якщо Ваш малюк протягом двох тижнів до перельоту переніс отит (запалення слухового проходу), то Вам обов'язково необхідно проконсультуватися з отоларингологом для вжиття заходів безпеки для уникнення можливості розвитку аероотіта (запальний процес на тлі механічного пошкодження барабанної перетинки під дією тиску, проявляється запаленням на тлі мікротріщин барабанної перетинки). < br /> Рада 4. Відмінним рішенням даної проблеми є беруші з функцією регулювання тиску, які оберігають ніжні органи середнього від різких перепадів тиску (можна придбати у відділах для плавання і в медпунктах аеропорту).
Рада 5. При наявності закладеності носа або навіть незначного нежиті, недавно перенесеного отиту, простудного захворювання або схильності до отиту, вазомоторного риніту, перед польотом треба дитині за 15 хвилин до зльоту закапати судинозвужувальні краплі (виброцил, отривин, назол, називин бебі і т. д.) Підбір препарату тільки за призначенням ЛІКАРЯ!
Сподіваємося, що поради від отоларингологів МЦ Євромед допоможуть Вам і Вашим малюкам. МЦ Євромед бажає Вам прекрасного відпочинку і міцного здоров'я.