0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Цифрова рентгенографія В МЦ EUROMED

Цифрова рентгенографія В МЦ EUROMED

У клініці EUROMED ви можете пройти рентгенологічне обстеження за допомогою сучасного цифрового обладнання. Ми робимо цифровий рентген грудної клітки, кісток і суглобів, хребта, придаткових пазух, черепа і шлунково-кишкового тракту.

Цифрова рентгенографія - найбезпечніший і інформативний метод діагностики стану кісток і м'яких тканин. Передбачає обробку зображень цифровим способом.

Чому вам варто вибрати цифровий рентген в EUROMED

  • Променева навантаження нашого обладнання в 10 разів нижче, ніж навантаження аналогового рентгена.
  • Виконуємо знімки в кількох проекціях (прямих, бічних, косих).
  • Є мобільний стіл для людей похилого віку та травмованих пацієнтів.
  • Швидкість виконання знімка: 2 секунди. Оскільки нам не потрібно проявляти плівку, ви отримуєте результати практично миттєво.
  • Записуємо результати дослідження на зовнішні носії (CD / DVD). Такі дані зручно зберігати в електронному вигляді, до того ж якість інформації з часом не знизиться (як це буває з зображенням на плівці).
  • Отримані дані обстеження можна масштабувати. Це дозволяє максимально докладно вивчити інформацію та поставити точний діагноз.

Застосування цифрової діагностики дає набагато більше можливостей у порівнянні з аналоговою рентгенографією. Цей метод дозволяє оцінити наслідки травми, діагностувати новоутворення, визначити вогнище запального процесу, побачити вроджені патології, чужорідні тіла, грижі, зміщення міжхребцевих дисків, гематоми, осередки інсульту, метастази, фіброз і бронхіт.

Цифрова рентгенографія в клініці EUROMED дозволяє точно діагностувати хвороби, для визначення яких раніше використовували більш складні, тривалі і хворобливі методи.

Хочете отримати швидкий і інформативний результат без шкоди для вашого здоров'я? Запишіться на цифровий рентген в EUROMED< span style="font-size: 12.0pt"> вже сьогодні!

  • 29.10.2020