0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Ласкаво просимо в Жіночий клуб EUROMED

Ласкаво просимо в Жіночий клуб EUROMED

Запрошуємо вас в жіночий клуб EUROMED! Цей клуб - предмет нашої особливої ​​гордості. Ми дуже хотіли створити співтовариство, в якому жінки відчувають себе максимально комфортно, серед добрих друзів і однодумців.

У нашому клубі немає пацієнтів і лікарів: тільки друзі, які діляться тривогами і радощами, підтримують один одного, задають відверті запитання і отримують вичерпні відповіді.

які теми ми обговорюємо в Жіночому клубі EUROMED

Втрата ваги. У питаннях зниження ваги є безліч нюансів. Ми вчимо стежити за фігурою без шкоди для здоров'я і шкоди для зовнішності. Розповідаємо що потрібно робити, щоб світитися зсередини і зовні, домігшись ідеальних параметрів.

безсоння. Проблеми зі сном є у багатьох. На жаль, більшість ці проблеми ігнорує. Як результат: постійна втома, тьмяна шкіра і поганий настрій. Від недосипання можна навіть серйозно захворіти. Ми розповідаємо, як позбутися від безсоння, а після сну відчувати себе свіжою і відпочила.

Гормони. Вчимо слухати свій організм. Розповідаємо, які гормони керують самопочуттям і емоційним станом жінки. Обговорюємо, як за допомогою відпочинку, фізичних активностей і їжі компенсувати недолік гормонів або, навпаки - знизити їх рівень.

Жіноче здоров'я. Найцінніше, що є у жінки, і те, чим багато нехтують. Наші лікарі розповідають про симптоматиці гінекологічних захворюваннях, торкаються питань менструацій, планування вагітності та терапії при клімаксі. Висвітлюють інші теми, що стосуються здоров'я жінки.

вагітність. Для вагітних жінок зустрічі клубу безцінні: вони отримують відповіді на тисячі запитань, коментарі з приводу страхів, сумнівів і нових відчуттів. Досвідчені фахівці дають поради щодо режиму, харчування, активностей і інших аспектів життя вагітної.

Секс. Те, про що говорять тільки з кращими подругами, і те, про що я говорю ми в Жіночому клубі. Проблеми в сексуальному житті мають багато жінок, але не багато вирішуються ці проблеми визнати. Як правило, таке ігнорування призводить до зниження якості життя, розриву відносин, неможливості створити сім'ю. Ми відверто обговорюємо проблеми, даємо рекомендації, допомагаємо розібратися в собі і в партнері.

А ще ми говоримо про проблеми зі шкірою , цукровому діабеті, серцевих захворюваннях і інших речах, з якими може зіткнутися кожна в повсякденній рутині. Наші завсідники зізнаються, що після зустрічей клубу у них за спиною буквально виростають крила. З'являється впевненість в собі і життєва енергія, щоб згортати гори і виконувати мрії.

Створюючи Жіночий клуб, ми ставили перед собою мету робити жінок щасливими. Дивлячись на учасниць клубу, які покидають EUROMED з посмішкою, розуміємо: нам це вдалося. Хочете підвищити якість вашого життя? Хочете радіти кожному новому дню? Приходьте в наш Жіночий клуб! Вас чекають захоплюючі бесіди, безліч цінних порад і нові подруги - такі ж, як ви, справжні Жінки.

  • 29.10.2020