0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Бронхіальна астма - як боротися.

Бронхіальна астма - як боротися.
Один з найбільш поширених видів астми - бронхіальна астма. Це хронічне захворювання, яке є великою проблемою сучасного суспільства. Крім частих загострень, бронхіальна астма має прогресивну природу і може посилюватися в залежності від впливу зовнішніх факторів навколишнього середовища.
Як відомо, в мегаполісах нас оточує безліч подразників, які можуть провокувати напади задухи: тютюновий дим, сильні запахи фарби або їжі, забруднення повітря, зміна погоди, холодне повітря, ароматизатори, сильні емоції, стрес. Крім того, безліч алергенів - шерсть і частинки шкіри тварин, пір'я, пилові кліщі, пилок рослин, цвіль, таргани - так само можуть викликати набряк слизової.
Зазвичай, напади астми виникають, коли кілька чинників комбінуються. Відповідно, в залежності від комбінації тяжкість нападу і його тривалість може бути різною. Небезпека захворювання ще й в тому, що з часом напади стають частішими, і менш чутливими до лікувальних заходів.
Для того, щоб правильно діагностувати астму і проаналізувати тяжкість захворювання, необхідно звернутися до лікаря (Посилання на лікаря Шуміліну-Абрамовського), який зможе поставити діагноз після того, як пацієнт відповість на деякі питання. Лікування цього захворювання має на увазі тривалий контроль за перебігом хвороби та підбір тих лікувальних препаратів, які максимально полегшать напади і допоможуть зменшити їх кількість.
Профілактика астми включає в себе такі заходи:
Дотримання чистоти в будинку,
Провітрювання приміщення,
Усунення можливих вогнищ роздратування дихальних шляхів (зазначених вище факторів),
Лікування хронічних захворювань органів дихання,
Правильне харчування і здоровий спосіб життя,
Своєчасне лікування респіраторних захворювань,
Використання тільки гіпоалергенної косметики,
Заводити домашніх тварин потрібно з обережністю.
 
Будьте здорові!
  • 25.04.2018

Вартість послуг

  • Консультація алерголога
  • 599 грн

Фахівці

Андрющенко
Ольга Семенівна
Дитячий лікар алерголог
Дитячий лікар гастроентеролог
Педіатр
Лікар загальної практики
Вища категорія Стаж роботи 25 років