0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Гастроскопія, гастроендоскопія в Києві

Гастроскопия

Ендоскопічна діагностика захворювань шлунково-кишкового тракту (ШКТ) об'єднує найбільш інформативні та затребувані методики, що дозволяють уточнити діагноз, взяти фрагмент слизової для аналізу під мікроскопом (біопсію), а в деяких випадках - відразу провести лікування (наприклад - видалити поліп) .
Езофагогастродуоденоскопія / ЕГДС (Гастроскопия) - це метод обстеження стравоходу, шлунка, і дванадцятипалої кишки зсередини, за допомогою гнучкого ендоскопа.
Для діагностики захворювань товстої кишки проводиться колоноскопія / КС, (помилкова назва - гастроскопія кишечника.)

Коли показано дослідження, як правильно підготуватися до ЕГДС

Обов'язковою приводом для призначення гастроскопії є:

 • болю в животі після прийому їжі або «голодні» болю, відрижки, печії, нудоти, блювоти, здуття, важкість, бурчання в животі; порушення ковтання, утруднене проходження води і їжі, болі в грудній клітці, порушення серцевого ритму, підозри на кровотечі і сторонні предмети, непереносимість деяких продуктів, зниження гемоглобіну, незрозуміле схуднення, зміна або перекручення апетиту, желтушность склер і шкіри, шкірний висип, кашель.
 • ЕГДС показана перед операціями (на серці, головному мозку, нирках та ін. Органах) і перед майбутній лікуванні антикоагулянтами, гормональними і неспецифічними протизапальними препаратами для уникнення кровотеч.
 • ЕГДС також показана людям старше 50 років, особливо, при наявності в анамнезі хронічного гастродуоденіту, виразкової хвороби, сімейної історії раку шлунка або стравоходу, поліпів ..

Дослідження виконується строго натщесерце (!) Підготовка до гастроскопії полягає у відсутності прийому їжі протягом 10 годин до процедури (оптимальним вважається легка вечеря ввечері напередодні і повна відмова від прийому їжі і рідини вранці в день дослідження).


Проведення дослідження

Як правило, болі при проведенні гастроскопії пацієнт не відчуває, однак можлива поява неприємних відчуттів (пов'язаних з посиленням блювотного рефлексу) ..
Гастроскопия дитині проводиться за призначенням дитячого гастроентеролога або педіатра.
Гастроскопия під наркозом проводиться в рідкісних випадках, частіше виконується з седацией. ЕГДС є не болючою процедурою і в нашій країні традиційно частіше виконується або з місцевою анестезією ротоглотки або взагалі без анестезії.


Як проходить гастроскопия?

На початку лікар-ендоскопіст розмовляє з пацієнтом, уточнюючи найважливіші скарги і деякі моменти анамнезу. Доступно інструктує пацієнта про те, що йому слід робити на основних етапах дослідження, дає рекомендації як правильно дихати і т. Д.
Потім медсестра зрошує корінь язика розчином анестетика для «усунення блювотного рефлексу ». Після цього пацієнта укладають на спеціальний стіл, вставляють в рот спеціальний загубник, через який під контролем зору ендоскоп послідовно вводять в ротову порожнину, ротоглотку, стравохід і проводять обстеження в шлунку, а потім - в дванадцятипалій кишці.
При гастроскопії також можливо провести забір фрагмента слизової для проведення швидкого уреазний тест для діагностики бактерії хелікобактер пілорі - головної причини не тільки хронічного запалення, але і виразок і передракових станів в шлунку і в дванадцятипалій кишці.

Види знеболювання при проведенні гастроскопії

Анестезія при ендоскопії є стандартом при проведенні гастроскопії в сучасному світі. Є два види знеболювання в нашому центрі:

 • місцеве знеболення спреєм лідокаїну, найпоширеніший вид знеболювання для зменшення блювотного рефлексу і зниження дискомфорту при проходженні ендоскопа на самому початку дослідження;
 • проведення анестезії під наркозом, медикаментозний сон, який прибирає всі неприємні відчуття з комфортним пробудженням після процедури. процесом управляє лікар-анестезіолог. Даний вид анестезії дає можливість проводити лікаря-ендоскопіст необхідні маніпуляції в разі виявлення поліпів, виразкових дефектів і т.д.


Гастроскопия уві сні, плюси і мінуси

Звичайно невід'ємний плюс медикаментозного сну - це повна відсутність відчуттів при проведенні процедури, а також можливість провести маніпуляції: уреазний тест, біпсію, видалення поліпів. Однак потрібно пам'ятати, що це наркоз і до нього можуть бути протипоказання, які може виявити лікар-анестезіолог на огляді перед проведенням процедури. Тому все-таки основним методом знеболювання для пацієнтів залишається місцеве зрошення лідокаїном.

Як підготуватися до обстеження?

Дослідження проводиться натще, перед дослідженням необхідно утриматися від прийому їжі, пару ковтків води можна випити за 2 години до дослідження. Якщо ви приймаєте постійно лікарські препарати, то краще їх прийняти за 4 години до дослідження або відкласти їх прийом після проведення процедури.


Точні результати гастроскопії?


Результати дослідження точні, так як проводяться оптичної трубкою з відеокамерою. Лікар-ендоскопіст повністю оглядає стравохід, шлунок, 12 п.к-ку, оцінює стан слизової і наявність змін.


Устаткування для гастроскопії

В МЦ Євромед проводиться відеогастродуоденоскопія. Камера приєднана до ендоскоп, дозволяє лікарю вивести зображення на монітор і детально вивчити всі зміни, а також виконати найскладніші маніпуляції, пов'язані з видаленням поліпів, зупинки кровотечі та виконання біопсій.

Запис на прийом

Відгуки про процедуру гастроскопії зазвичай позитивні. Більшість пацієнтів відзначають, що все було не настільки дискомфортно, як очікувалося. має значні коливання
Ціна гастроскопії в Києві має значні коливання.
Сучасне обладнання та кваліфіковані лікарі Гастроцентра допоможуть довго підтримувати здоров'я Вашого травлення на комфортному рівні.
МЦ Євромед знаходиться в мікрорайоні Виноградар, поруч з вулицями Вишгородська і Фрунзе, в крокової доступності від проспекту Правди. Легко доїхати до Евромед можна з будь-якої точки міста: на тролейбусах № 6, 18 і 33, автобусах №69 та 72, маршрутних таксі № 219, 227 .... до зупинки «проспект Правди», тролейбусами № 35 і 24, автобусом №102 та маршрутними таксі № 180, 530, 464 ... до зупинок «вулиця Івашкевича» і «вулиця Макіївська». Трамваями №12, 17,19 до зупинки «вулиця Лугова».

 • 02.06.2020

Вартість послуг

 • Біопсія слизової шлунково-кишкового тракту при ВЕГДС (до 5 точок)
 • 578 грн
 • Біопсія слизової шлунково-кишкового тракту при ВЕГДС (з 1 точки)
 • 388 грн
 • Відеоезофагогастродуоденоскопія
 • 1050 грн
 • Ендоскопічна зупинка кровотечі шлунка і 12 п.к (аргоноплазменной коагуляція)
 • 583 грн
 • Ендоскопічне видалення поліпів шлунка більш 1cм
 • 840 грн
 • Ендоскопічне видалення поліпів шлунка до 1cм
 • 640 грн
 • Консультація гастроентеролога
 • 599 грн
 • Медикаментозний сон
 • 2500 грн
 • Швидкий уреазний тест
 • 185 грн

Фахівці

Матвійчук
Юлія Андріївна
Лікар терапевт
Лікар гастроентеролог
Кардіолог
Стаж роботи 5 років
Мірошниченко
Ірина Анатоліївна
Лікар гастроентеролог
Лікар терапевт
1 категорія Стаж роботи 12 років