0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

АНАЛЬНИЙ СВЕРБЛЯЧКА

АНАЛЬНИЙ СВЕРБЛЯЧКА

Неприємне відчуття свербіння в області заднього проходу явище часте і підступне. Анальний свербіж приносить не тільки фізичне страждання, але і психоемоційний дискомфорт, дуже часто супроводжується дратівливістю, безсонням і тривожно-депресивним станом.
Анальний свербіж може бути сигнальним симптомом розвитку серйозного захворювання, яке вимагає негайного лікування. До основних захворювань симптомом яких є свербіж відносяться: геморой, анальна тріщина, глистні інвазії (гострики, аскариди), цукровий діабет, псоріаз, уретрит, простатит, поразка періанальної області грибковим захворюванням, зниження тонусу сфінктера, тривалий прийом аспірину, антибіотиків.
Анальний свербіж виникає внаслідок ослаблення м'язів анального сфінктера, викликаного хронічними захворюваннями, в результаті якого вміст слизових виділень прямої кишки потрапляє на шкіру періанальної області.
При виникненні даного неприємного відчуття, слід якомога швидше звернутися на консультацію до проктолога для проведення комплексного огляду. Усунення анального свербежу прямо пов'язане з лікуванням основного захворювання. Лікар-проктолог медичного центру Евромед має в своєму розпорядженні лікувально-діагностичну базу для виявлення причини розвитку даного симптому і ефективного лікування.