0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Лігування латексними кільцями внутрішніх гемороїдальних вузлів

Лігування латексними кільцями внутрішніх гемороїдальних вузлів

Найпростіший ефективний (ефективність становить 80%) і радикальний метод лікування внутрішніх гемороїдальних вузлів в умовах амбулаторної проктології.
Показання: внутрішній геморой 2-3 ступеня (при першого ступеня не проводиться)
Протипоказання:

  • Тріщина прямої кишки
  • Хронічний проктит
  • Проктит в стадії запалення

Тривалість процедури - 10-15 хвилин і Ви зможете забути про настільки делікатної проблеми назавжди.
Протягом 10 днів перед процедурою не можна приймати препарати впливають на згортання крові (аспірин, німесіл, диклофенак і т.д.)
Підготовка: очисна клізма за 4 години до проведення процедури.
Латексне лігування відноситься до амбулаторним оперативних втручань. На гемороїдальних вузол спеціальним інструментом лігатор накладається в прямій кишці латексне кільце з натурального каучуку (володіє хорошим властивістю розтягуватися, що дозволяє його легко одягнути на гемороїдальних вузол). Латексне кільце передавлює ніжку гемороїдального вузла, що призводить до порушення його харчування, і він відмирає. Протягом декількох тижнів цей вузол відпадає і виходить з прямої кишки при акті дефекації. За одну процедуру латексні кільця накладаються максимум на два вузла (два кільця на один вузол), повторний етап проводиться не раніше 3-х тижнів. Дана тактика мінімізує ризик розвитку стресу в венозної системі прямій кишці, а, отже, виключає можливість виникнення кровотечі та підвищує ефективність оперативного втручання.
До години пацієнт знаходиться під наглядом лікаря в процедурному кабінеті, госпіталізація в стаціонар після проведення маніпуляції не потрібно і можна відразу повернутися до звичного розпорядку життя.
Протягом двох тижнів необхідно:

  • Обмежувати підйом тяжкості;
  • Дотримуватися гігієни після стільця;
  • Збалансувати раціон (збільшити прийом рідкої їжі, кисломолочних продуктів, тушкованих овочів);

Через три тижні від моменту проведення маніпуляції необхідно пройти повторну консультацію проктолога для контролю ефективності лікування.
У медичному центрі Евромед Ви можете пройти цю процедуру. Ціна Вас приємно здивує, під вартістю мається на увазі процедури лікування одного гемороїдального вузла, а не вартість 1 латексного кільця. Лікування геморою заставу профілактики раку товстого кишечника.