0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Коли на порозі не Дід Мороз, а Грип

Коли на порозі не Дід Мороз, а Грип

Настають довгоочікувані зимові свята, коли всіх охоплюють позитивні емоції, адже в повітрі витає запах мандарин і їли. І так хочеться, щоб в ці дні всіх членів сім'ї об'єднували сімейні різдвяні традиції, а не температура і нежить, в слідстві зараження грипом.

Ну що ж, сезон грипу в самому розпалі, за попередніми прогнозами, він триватиме до травня 2018 року. За останні три тижні обертаність людей з симптомами грипу зросла в 5 разів і велика частина - це діти. У даній статті ми зупинимося на симптомах грипу, а також обговоримо спектр «зброї» для боротьби з цією недугою.

Грип завжди розвивається раптово і характеризується різким підвищенням температури до 38 С, головним болем, ломота в кістках та м'язах, протягом доби розвивається закладеність носа і кашель.

За даними МОЗ в Україні по просторах гуляють три штами вірусу «Мічиган», «Гонконг» і «Брісбек». Для них характерно розвиток трахеїту, що супроводжується кашлем і виділенням мокроти з прожилками крові.

Якщо Ви заразилися грипом дотримуйтеся простих порад для зменшення ймовірності ускладнень:

 1. Якщо ви захворіли - вирушайте на консультацію до терапевта, відкрийте лікарняний і сидите вдома. Грип активно передається повітряно-крапельним шляхом, і Ви можете стати джерелом зараження своїх колег.
 2. Уникайте близького контакту з близькими, при спілкуванні носите маску, яку необхідно міняти кожні 4 години.
 3. Напівпостільний режим і тепле рясне пиття (чай, компоти, вода, морси).
 4. Часто мийте руки, провітрюйте кімнату.
 5. Вживайте продукти багаті вітаміном С (чорна смородина, журавлина, малина, лимони, апельсини, мандарини, зелена цибуля).

Як протистояти Грипу і не захворіти:

 • Вакцинація - період вересень, жовтень місяць.
 • Уникайте масового скупчення людей.
 • Часто мийте руки і не торкайтеся руками до обличчя.
 • Вживайте продукти багаті вітаміном С - адже це основна зброя в боротьбі з Грипом.
 • Провітрюйте приміщення, в якому проводите час більше 6 годин.
 • При перших же симптомах звертайтеся до лікаря, не займайтеся самолікуванням.
 • Зволожуйте повітря - сухе повітря негативно позначається на захисних властивостях дихальних шляхів.
 • Займайтеся спортом, гуляйте на свіжому повітрі, не переїдайте, але повноцінно харчуйтеся (наявність білка і ліпідів в цей момент обов'язкові).

Медичний Центр Евромед вітає Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим, бажає Всім залишатися здоровими. І щоб в Ваш будинок прийшов Дід Мороз і виконав всі заповітні Бажання. Будьте здорові!

А якщо все-таки застуда вас застала зненацька, наші лікарі допоможуть впоратися із захворюванням дуже швидко «як помах чарівної палички в Новорічну ніч», всім працюючим на час хвороби видамо листок непрацездатності (лікарняний) при підтвердженні непрацездатності лікарем.

Ви - здорові! Ми - щасливі!