0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Поговоримо про варикоцеле

Поговоримо про варикоцеле

Варікоцеле- розширення вен гроздьевідних сплетення сім'яного канатика.
Це одне з найбільш частих захворювань серед чоловічого населення і діагностується у 10-15% всіх чоловіків. Найчастіше має місце лівосторонній варикоцеле (в 60% випадках), менш поширене двостороннє (в 30% випадках) та рідко зустрічається правосторонній (в 10% випадках). При обстеженні молодих людей у ​​віці від 12 до 25 років варикоцеле зустрічається в 15-20% випадках.
Саме по собі варикозне розширення вен сім'яного канатика великою проблемою не є і з ним можна спокійно прожити все життя. Але ускладнення цього захворювання - зниження фертильності, чоловіче безпліддя, атрофія (зменшення в розмірі) яєчка, змушують нас з усією серйозністю підійти до даної проблеми.
За рахунок скупчення надлишків крові в розширених венах навколо яєчка, відбувається локальне підвищення температури в мошонці, що неминуче призводить до пригнічення сперматогенезу (порушення утворення сперматозоїдів у яєчку). Причиною варикоцеле є порушення функціонування венозних клапанів.
Чим же проявляється дана хвороба?
Варикоцеле може як викликати, так і не викликати суб'єктивні відчуття у хворих. Найчастіше вони виражаються як різні больові відчуття, що тягне, «ниючого» характеру. У деяких випадках хворі відзначають збільшення половини мошонки в обсязі, наявність червоподібний утворень синього кольору.
Якщо у Вас виникли підозри з приводу даного захворювання, обов'язково зверніться до уролога. Діагностика варикоцеле не складає ніяких труднощів. На підставі клінічної картини, огляду уролога, ультразвукового дослідження органів мошонки з допплерографией, можна підтвердити або спростувати діагноз.
варикоцеле традиційно лікується хірургічним шляхом. Основний принцип лікування варикоцеле, викликаної клапанною недостатністю, - перев'язка і перетин вени сім'яного канатика. Після операції розширені вени за рахунок усунення джерела переповнення і застою спадаються.
На даний момент існує кілька видів найбільш поширених технік оперативного лікування:

  • Мікрохірургічна операція Мармара
  • лапороскопіческой лігування яїчкової вени
  • Операція по Іванісевича

Всі питання за даними видам оперативного лікування Ви можете задати уролога Медичного Центру Евромед (вул. Ярослава Івашкевича 6-8 А) на прийомі. Ми з радістю допоможемо Вам, відповімо на всі Ваші запитання. Ви - здорові, Ми - щасливі!

Попередня стаття
Першокласник
Наступна стаття
«Легкою ходою ... ..»