0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

порятунку для майбутніх мам

порятунку для майбутніх мам

Вагітним жінкам на допомогу зовсім недавно прийшла методика кінезіотейпірованія. Це процес накладення на певні частини тіла спеціальних бавовняних еластичних стрічок на клейкій основі.

тейп покликані впоратися з основними проблемами вагітних: полегшити біль, зменшити набряклість, рівномірно розподілити навантаження на всі групи м'язів, зробивши виношування дитини максимально комфортним.

Будучи абсолютно безпечним, кінеза тейп застосовується для забезпечення гарної підтримки живота, тим самим зменшуючи навантаження на хребет, зокрема, на його поперековий відділ.

На відміну від бандажа, що обмежує руху, кінеза тейп пропонує повну свободу дій. Вагітна жінка не відчуватиме незручності і при цьому отримає значне полегшення і скорочення неприємних симптомів. Стрічка не тисне на внутрішні органи, тому її можна залишати на ніч. Болю не будуть порушувати сон під час вагітності, жінці забезпечений комфортний відпочинок.

Перевагами кінезіотейпов в порівнянні з бандажами є відсутність тиску на внутрішні органи, висока еластичність, що забезпечує свободу пересувань, збереження терапевтичних властивостей тейпов в воді.

Тейп не обмежує кровообіг і не здавлює судини. Також він покращують лімфоток і зменшує ймовірність появи розтяжок. Пластир накладається з несильним натягом близько до каналів лімфатичної системи. В процесі застосування відбувається відтік зайвої рідини і набряклість зникає.

Жінкам, до вагітності страждали артрозом колінного суглоба, слід серйозно поставитися до лікування, так як збільшується навантаження на коліна і хвороба може активізуватися. Тейпірованіе коліна при артрозі дозволить усунути основні прояви і уповільнити розвиток хвороби.

Кінезіотейпірованіе - ефективний метод, істотно полегшує протікання вагітності. Перед початком використання важливо проконсультуватися з лікарем, який покаже, як застосовується стрічка в домашніх умовах.

Дівчата, які відчули на собі ефект кінезіотейпірованія діляться враженнями:

«Раніше живіт падав вниз, мало не до колін)))) А тепер .... Немов я вагітна спортсменка! Сильна, здорова! .. »

«Стрічки прекрасно тримали мій живіт. Мені не терпілося ходити! Хотілося навіть бігати ... »

«На відміну від бандажа, тейп чи не порушує кровообіг, а навпаки, поліпшує його! Чи не віджимає і зовсім не помітний під одягом, його не потрібно знімати. Приймати душ, ходити в басейн можна і в тейп! »