0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Головні проблеми сучасного суспільства.

Головні проблеми сучасного суспільства.

Багато з нас, живучи в містах з мільйонним населенням, на собі відчувають масу незручностей, які є наслідком урбанізації та інтернаціоналізації.

В основному, ці проблеми пов'язані з браком часу, перенасиченням інформацією і відсутністю приватності і реального спілкування через постійне перебування «під прикриттям» соціальних мереж.

Як же все це позначається на здоров'я людини? До яких наслідків може привести?

По-перше, багато знаходяться в стані постійного стресу.

Неправильно складений графік роботи, відсутність балансу часу для роботи і відпочинку, часта робота 24/7, відкладання відпустки і тд. Все це підвищує рівень стресу, впливає на виділення гормону кортизолу, веде до порушення обміну речовин і - як результат - погіршення не тільки психо-емоційного, але й фізичного стану.

По-друге, ми всі так звикли «бути на зв'язку» 24/7, спілкуватися в соціальних мережах, відповідати на повідомлення, перегортати стрічку новин, що коли справа доходить до живого спілкування, ми не можемо і кілька хвилин приділити реальності. В руках тут же виявляється телефон і процес соціалізації продовжується за допомогою все тих же гаджетів.

По-третє, перенасичення інформацією дуже сильно впливає на психологічний стан. Часом стає складно «фільтрувати» потік інформації, адже він ніколи не припиняється, і накопичується, мов снігова куля. У такі моменти настає стан перевтоми, може підніматися температура, послаблюється імунітет, можуть загострюватися хронічні захворювання.

По-четверте, майже кожен з нас щодня стикається з проблемою відсутності режиму харчування. Хтось пропускає сніданок, хтось забуває пообідати, а хтось і зовсім весь день бігає голодним, а ввечері дозволяє собі з'їсти дві денних норми. При чому, всім відомо, що принципи здорового живлення не складні, що дотримуватися їх - питання бажання і сили волі, а також самодисципліни.

У наступних статтях ми дамо вам кілька слушних порад з приводу раціону харчування, і того, як все ж налагодити режим в умовах приголомшливого ритму життя в мегаполісі.

Ви - здорові! Ми - щасливі!