0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Пройдіть огляд уролога - не дайте шансу раку передміхурової залози!

Пройдіть огляд уролога - не дайте шансу раку передміхурової залози!

В даний час проблема раку передміхурової залози має особливу актуальність, внаслідок неухильного зростання захворюваності в усьому світі. У багатьох країнах це захворювання є одним з найбільш часто зустрічаються злоякісних новоутворень у чоловіків середнього та похилого віку.

Причини даного захворювання до кінця не вивчені. Ризик виникнення захворювання підвищується з віком. Ракова пухлина росте повільно, і захворювання може ніяк не виявлятися протягом багатьох років або ховатися під маскою іншого урологічного захворювання (наприклад, хронічного простатиту), в чому і таїться особлива підступність цієї хвороби. Встановлено, що розвиток раку простати пов'язано з гормональними змінами у чоловіків після 50 років (зокрема, з високим рівнем тестостерону чоловічого статевого гормону). Також не варто забувати і про спадкової схильності - наявність у близьких родичів (батька, брата, діда) раку передміхурової залози, значно збільшує ризик розвитку раку передміхурової залози. Неправильне харчування (зловживання смаженим, жирним, копченостями, пивом), відсутність адекватного фізичного навантаження, куріння і зловживання міцними алкогольними напоями - все це значно підвищує ризик розвитку недуги.

Однак, якщо Ви щорічно проходите профілактичні огляди у уролога, особливо у віці після 45 років, є можливість уникнути формування даного захворювання і виявити зміни на ранніх стадіях. Стандартними заходами ранньої діагностики є щорічні огляди урологом всіх чоловіків старше 45 років (якщо є спадкова схильність - старше 40 років).

Визначення рівня простатоспеціфіческого антигену (ПСА або PSA) в сироватці крові (білка-маркера злоякісних змін в простаті), УЗД сечостатевої системи, палацовий ректальний огляд, загальний аналіз сечі - це той необхідний мінімум, який не дасть шансів хвороби залишитися непоміченою.

Шановні чоловіки, Якщо Ви серйозно ставитеся до свого здоров'я - обов'язково відвідуйте профілактичні огляди уролога щорічно. А якщо Вас турбують проблеми з сечовипусканням (часті позиви до сечовипускання, частими дрібними порціями, ослаблення напору сечі, нічні походи в туалет, хворобливе сечовипускання, домішки крові в сечі і спермі) - негайно зверніться до уролога. Подбайте про своє здоров'я вже сьогодні! Обов'язково поділіться цією інформацією з Вашими близькими та друзями. Будьте здорові!

Ви - здорові, Ви - щасливі!

Попередня стаття
«Легкою ходою ... ..»
Наступна стаття
Біль в колінних суглобах