0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Дитяча Вакцинація

Дитяча Вакцинація

Клініка EUROMED надає послуги дитячої вакцинації . Це найбільш ефективний спосіб захисту дітей від інфекційних захворювань.

Що таке вакцина? Це медичний препарат, який вводиться в організм і сприяє розвитку імунітету до конкретного захворювання. Після щеплення в організмі дитини виробляються антитіла, які нейтралізують віруси і борються з конкретними захворюваннями.

У клініці EUROMED ми використовуємо високоякісні і найбільш ефективні вакцини, які пройшли багаторазове тестування, ретельну перевірку і сертифікацію.

Вакцинація - найнадійніший спосіб зміцнення імунітету і боротьби з численними хворобами, такими як туберкульоз, дифтерія, кір, краснуха, коклюш, правець, гепатит В і багатьма іншими. після вакцинації ризик захворіти практично відсутня. Навіть якщо після введення вакцини малюк захворіє, хвороба пройде в легкій формі і не спричинить ускладнень.

Чому дітям необхідна вакцинація? Тому що дитячий організм набагато більш вразливий і схильний до зовнішнього впливу, ніж організм дорослої людини. Адже імунна система дітей розвивається досить повільно. З цієї причини в перші роки життя дитина особливо схильний до різних захворювань. Вберегти його від неприємностей можна за допомогою щеплень.

Важливо розуміти, що існують захворювання, які протікають в особливо важкій формі і часто можуть викликати серйозні ускладнення. До таких хвороб відносять краснуху, кір, правець. Іноді вони можуть привести навіть до інвалідності, тому можливість зараження цими інфекціями краще виключити, вчасно зробивши вакцинацію.

Подбайте про безпеку вашого малюка! Пам'ятайте, що лікувати хворобу набагато складніше, ніж запобігти її появу. Запишіться на дитячу вакцинацію вже сьогодні або обговоріть календар щеплень вашої дитини з педіатрами клініки EUROMED.

  • 29.10.2020
Попередня стаття
COVID-19
Наступна стаття
Цифрова рентгенографія В МЦ EUROMED