0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Телемедицина - отримуйте якісну медичну допомогу дистанційно

Телемедицина - отримуйте якісну медичну допомогу дистанційно

Клініка EUROMED надає пацієнтам консультації в рамках послуги «Телемедицина».

Що таке телемедицина? Це відносно новий напрямок медицини, що має на увазі комплекс дій, заходів і технологій, що застосовуються для дистанційній медичної допомоги.

Будь-яка людина в режимі реального часу може отримати повноцінну онлайн відеоконсультацію лікаря. Для цього необхідний комп'ютер або телефон і доступ до інтернету. В рамках послуги «Телемедицина» в месенджерах Viber і WhatsApp у вас є можливість не тільки спілкуватися голосом, а й писати текстові повідомлення, а також обмінюватися результатами обстежень і висновків з вашим доктором.

Кому підійде дистанційна консультація?

  • Пацієнтам, які потребують повторної консультації за результатами аналізів і обстежень.
  • Людям, які знаходяться за кордоном, відчули погіршення самопочуття, але не мають можливості приїхати на прийом до лікаря.
  • Пацієнтам з хронічними захворюваннями, які потребують регулярного моніторингу стану здоров'я.

Популярність телемедицини серед українців стає дедалі більше. Це пов'язано з декількома обставинами. Така послуга дозволяє отримати медичну консультацію в найкоротші терміни. При цьому пацієнт економить час і сили: йому не потрібно їхати в лікарню і чекати під кабінетом, коли лікар прийме його. Це особливо актуально в умовах пандемії, коли перебування в місцях скупчення людей може стати причиною зараження.

Скориставшись телемедициною, пацієнти отримують своєчасну кваліфіковану медичну допомогу без загрози для свого здоров'я.

Дистанційні консультації в рамках послуги« Телемедицина »вже оцінили багато пацієнтів нашої клініки. Це зручно, швидко і безпечно. Подбайте про своє здоров'я і здоров'я ваших близьких. Запишіться на онлайн-прийом в клініку EUROMED вже сьогодні!

  • 29.10.2020