0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Добове моніторування ЕКГ і АТ

Добове моніторування ЕКГ і АТ

Добове моніторування ЕКГ - один з найбільш інформативних методів діагностики хвороб і патологій серця і серцево-судинної системи. Його висока ефективність в першу чергу обумовлена ​​тим, що зняття кардіограми проводиться протягом 24 годин і охоплює як періоди спокою, періоди активної діяльності, періоди сну і фізичних навантажень, моменти емоційних переживань і тд. В результаті оцінки отриманих даних лікар отримує повну картину стану серцево-судинної системи, може простежити зв'язок, наприклад, між фізичною навантаженням і нападами стенокардії, порушення ритму і запамороченнями, непритомністю. Добовий моніторинг ЕКГ по Холтеру дозволяють точно виявити не тільки наявність захворювання, але і його характер, тип, тривалість і взаємозв'язок з провокуючими факторами
Показання до проведення Добового моніторування ЕКГ:
перебої в роботі серця;
запаморочення, аж до втрати свідомості нез'ясованої причини;
хронічні захворювання серця, у випадках гострої та хронічної серцевої недостатності;
після перенесеного інфаркту міокарда;
вроджені вади серця;
для оцінки роботи кардіостимулятора
коли необхідно оцінити ефективність проведеного лікування;
Дослідження проводяться за допомогою високоточного обладнання угорського виробника. Апарат дуже компактний і не заважає пацієнтові займатися повсякденними справами. Холтер ЕКГ має інноваційний вбудований процесор, який дозволяє реєструвати ЕКГ по 12 відведенням.
Повне обстеження стану серцево-судинної системи зі зняттям результатів і інтерпретацією передбачають два відвідування клініки:
На першому прийомі кардіолог програмує і встановлює апарат протягом 15 хвилин.
У момент повторного відвідування лікар знімає датчики, обробляє результати за допомогою комп'ютерної програми і розшифровує висновок для пацієнта.
Лікар оглядає пацієнта, прикріплює портативний апарат - на пояс (розміром з мобільний телефон), видає добовий щоденник. Після цього пацієнт веде звичайний спосіб життя і протягом доби заповнює щоденник, в якому фіксує: дії протягом дня (ходьба, фізичне навантаження, емоційні стани, відпочинок) самопочуття в залежності від активності (хороший стан, запаморочення, слабкість, серцебиття, біль в області серця). Протягом доби реєстратор вимірює записує електрокардіограму. Через добу пацієнт віддає реєстратор і щоденник лікаря кардіолога. Кардіолог вводить в комп'ютер дані щоденника і дані з холтера, аналізує дані, оформляє висновок.
Спеціальної підготовки не потрібно, бажано одягнути зручну широку одяг і футболку, під яку можна розмістити холтер і датчики. За рекомендаціями лікаря скасовуються кардіологічні препарати.
Добове моніторування АТ - проводиться для більш точного визначення рівня артеріального тиску і ступеня його зниження в ході лікування. Дослідження останніх років показали, що діагностичну цінність представляють не тільки традиційні разові вимірювання артеріального тиску лікарем або медсестрою, а й величини АТ під час сну, фізичної, розумової навантажень, на різних термінах після прийому препаратів і т.д. Добове моніторування АТ допомагає зафіксувати короткочасні і нічні підйоми АТ і отримати більш надійну інформацію про ефективність проведеного лікування.
Показання до проведення Добового моніторування АТ:
при «прикордонному» підвищенні артеріального тиску (коли його цифри недостатньо високі, щоб відразу поставити діагноз, але насторожують у лікаря);
при вперше виявленому підвищенні артеріального тиску;
при підозрі на симптоматичний характер гіпертонії (наприклад, коли підвищення тиску пов'язане зі стресом перед консультацією лікаря або відбувається через супутнього захворювання);
при обстеженні осіб молодого віку, що мають несприятливу спадковість по гіпертонічної хвороби;
якщо у пацієнта періодично трапляється непритомність, для виключення гіпотонії (зниженого артеріального тиску);
у хворих з уже встановленою на гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця та судинними поразок головного мозку для виявлення критичних значень АТ;
для оцінки та коригування медикаментозної терапії.

В клініці EUROMED досвідчені кардіологи проведуть аналіз результатів моніторингу і діагностують стан серцево-судинної системи, що дозволить призначити необхідні профілактичні та лікувальні заходи для відновлення або підтримання здоров'я серцево-судинної системи.
Ви здорові! Ми - Щасливі!

Попередня стаття
ламкості - бій!
Наступна стаття
Харчування і спорт - все буде ОК!