0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Харчування і спорт - все буде ОК!

Харчування і спорт - все буде ОК!

Тепла пора року диктує свої правила і все активно починають замислюватися над тим, щоб привести тіло в порядок перед настанням пляжного сезону. Звичайно, ні для кого не секрет, що сани треба готувати з літа, а тому заняття спортом і правильне харчування повинні бути не засобом досягнення ідеалу в теплу пору року, а стати звичкою і системою. Тоді не буде необхідності вдаватися до радикальних заходів, які, до слова, не завжди є правильними і ефективними, а часом навіть призводять до негативних результатів.
Сьогодні ми пропонуємо Вам ознайомитися з самими поширеними міфами про фізичні навантаження і дієтичному харчуванні для схуднення.

МІФ 1: Щоб схуднути, треба дуже багато тренуватися


Тренування до знемоги і «атака» на все груп м'язів - класична помилка бажаючих «швидко схуднути». Потрібно розуміти, що пряма залежність кількості тренувань до результату - міф.

Насправді, більшу роль відіграє не кількість, а якість тренувань, вміння розподілити навантаження і правильно вибудувати план занять. Таким чином, відрегулювати режим фізичних навантажень і відпочинку (Часу, необхідного для відновлення організму після отриманої навантаження), можна не просто поліпшить результат, але і почати зовсім по-іншому ставитися до спорту, що не розцінюючи його як спосіб знущання над організмом з метою схуднути.

Поговоріть з тренером, попросіть розподілити тренування по групах м'язів і розписати тижневий графік занять.

Міф 2: З тренуваннями я зможу їсти все, що хочу

Таке формулювання в корені неправильна, тому що здорове і збалансоване харчування - один з основних чинників в отриманні бажаного красивого і підтягнутого тіла, навіть з огляду на заняття спортом. думаючи, що під час походу в спортзал Ви «відпрацюєте» все з'їдені протягом дня шкідливі продукти, Ви піддаєте себе небезпеці не тільки не не одержати результату, але і погіршити нинішній стан фігури. М'язи прекрасно ростуть і під шаром жирової тканини, тому, підкачуючи їх, паралельно заїдаючи фаст-фудом і іншими шкідливими продуктами, незабаром Ви отримаєте результат прямо протилежний бажаному.

Навпаки, віддаючи перевагу натуральній їжі, - цільним круп, свіжим овочам і фруктам, свіжоприготованому м'яса, риби, бобовим і молочної продукції високої якості - Ви досягнете бажаного результату і приведете в порядок внутрішні системи організму.

Міф 3: Головний показник результату - зниження ваги

Напевно, багато хто вже чули, що жирова тканина, хоч і більш об'ємна, менш важка, ніж м'язова. Таким чином, зменшуючись в обсязі і нарощуючи м'язову тканину, Ви можете трохи набрати у вазі - це буде свідчити про те, що жирову тканину замінила м'язова, Ваше тіло зміцніло і стало більш поджарим.Говоріть про те, що обмеження організму в необхідних для його життєдіяльності ресурсах призводить до негативних наслідків - повторювати всім відому істину. Однак, багато в прагненні «швидко скинути пару кілограм», починають саме з того, що зі свого раціону прибирають такі групи елементів як жири і вуглеводи. Найбільше, звичайно, дістається жирам, хоча саме ненасичені жири, що містяться в морській рибі і рослинних оліях, сприяють процесу схуднення.


Міф 4: Жири та вуглеводи - заборонені для тих, що худнуть задоволення

Таке харчова поведінка призведе до депресивного стану на тлі бажання організму як завгодно заповнити відсутні поживні речовини, зривів і поганого
самопочуттю.
Насправді, щоб жири і вуглеводи не стали винуватцями набору ваги, необхідно змінити раціон харчування, замінивши прості вуглеводи (білий хліб, печиво, цукерки і білий цукор) на складні (цільні крупи, висівковий хліб і макарони з твердих сортів пшениці, фрукти замість солодощів), а трансжири з снеків, чіпсів і напівфабрикатів - на ненасичені жири, що містяться в рослинній олії холодного віджиму і рибі.

Міф 5: Пари тренувань в тиждень протягом двох-трьох місяців вистачить, щоб досягти свого ідеалу

Не секрет, що будь-який міцний результат вимагає тривалого закріплення і систематичного підтримання. Таким чином, заняття спортом і правильне харчування, як ми вже говорили, повинні бути способом життя, а не епізодичними сплесками.

Досить зробити здорове харчування і регулярній фізичній активності звичкою, і вже через кілька місяців, глянувши в дзеркало, Ви будете приємно здивовані і надихнути на підтримку і поліпшення результату.
На завершення, хочемо нагадати, що будь-які фізичні навантаження, як і розробка раціону харчування, повинні бути підкріплені медичними показаннями. Тобто, виснажуючи себе тренуваннями, які Вам протипоказані за станом здоров'я, Ви тільки завдасте шкоди організму. Тому, приймаючи рішення регулярно займатися спортом, Ви повинні проконсультуватися зі спортивним лікарем і, по можливості, пройти необхідний комплекс обстежень. Також рекомендовано перевірити стан шлунково-кишкового тракту, щоб в процесі побудови раціону харчування врахувати особливості організму і роботи шлунково-кишкового тракту.

Ви - здорові! Ми - щасливі!