0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Очищення - перезавантаження

Очищення - перезавантаження

У минулій статті ми з Вами ознайомилися з деякими рекомендаціями щодо комплексного застосування спортивних вправ і режиму харчування з метою поліпшення стану організму і регулювання маси тіла. А сьогодні звернемо увагу на очищення.

Очищення - це природна функція організму. Він налаштований швидко і самостійно справлятися з отруйними речовинами, шлаками і токсинами. Але тільки якщо ви абсолютно здорові і живете десь далеко від міста, високо в горах. У наших реаліях організму в цьому потрібно допомагати.
Звичайно, приступати до очищення - яким би благотворним не було його вплив на організм - потрібно поступово і усвідомлено. Для початку необхідно пройти обстеження і отримати консультацію гастроентеролога, що дозволить виявити можливо існуючі проблеми. Необхідність такої процедури очевидна - якщо організм потребує лікування, то процес очищення може мати непередбачувані негативні наслідки. Після проходження процедури контролю стану шлунково-кишкового тракту і отримання висновку від лікаря про те, що стан системи травних органів дозволяє провести процедуру очищення, можна почати підготовку до очищення.

Так, за 1-2 дні до початку очищення варто виключити:

  • Алкоголь і нікотин;
  • Жирну їжу і напівфабрикати;
  • Смажену їжу;
  • Цукор і продукти, що містять його;
  • Сильно оброблені і рафіновані продукти.

Це допоможе уникнути симптомів детоксикації та зробити процес очищення легким і комфортним для організму. Для максимального ефекту під час очищення варто уникати кофеїну-містять напоїв.

Що ж стосується самого процесу очищення організму, то у Вас є кілька варіантів - скористатися послугами однієї з існуючих на ринку компаній або самому протягом декількох днів дотримуватися деяких правил харчової поведінки.


Якщо Ви хочете самостійно зайнятися очищенням, то ось декілька порад по складанню раціону:

  • Додайте спеції: куркуму, розмарин, корицю, петрушку, часник і імбир, перець чилі і чорний перець. Зауважте, йдеться про чисті моно-приправах, а не про готових сумішах. Вони мають бактерицидні властивості і активізують процеси очищення кишечника.
  • Вживайте оливкова олія першого холодного віджиму і інші рослинні нерафіновані олії.
  • Не забувайте про те, що організму необхідний серотонін і глюкоза, тому ні в якому разі не нехтуйте вживанням сухо-фруктів, які замінять Вам солодощі в період очищення.
  • Крім того, в процесі очищення потрібно забезпечити організму умови для максимально простого позбавлення від токсинів: очищати шкіру і пори, сходити в сауну (за умови, що немає протипоказань лікаря), налаштуватися на свідоме очищення.
  • Після закінчення процедури очищення, варто поступово возврашает до колишнього раціону: їсти побільше свіжих овочів і фруктів, багатих на клітковину, постаратися ввести в раціон цільнозернові продукти, пити побільше води. Також бажано почати перехід до звичайного раціону, що не налягая на смажену або сильно оброблену їжу, віддаючи перевагу більш легким альтернативам (супи, злегка припущені в духовці або на грилі овочі і тд.).

Ви - здорові! Ми - щасливі!