0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Обідня відпустку

Обідня відпустку
А чим ви зазвичай займаєтеся під час обідньої перерви? Проявляєте чи фізичну активність, щоб трохи розворушитися?
Давайте разом пригадаємо шкільні роки: всі діти в молодшій школі роблять розминку кілька разів на день під час уроків - під керівництвом викладача. Крім того, малюки не соромляться побігати на перерві, присвятити час (та, навіть 10 хвилин) забаві і фізичної активності. Таким чином вони «розганяють кров» - тим самим насичуючи кров киснем і сприяє поліпшенню роботи мозку в Протягом наступного уроку. Під час обідньої перерви в офісі ви можете зробити те ж саме! Навіть якщо у вас є всього годину, і ви думаєте, що куди ефективніше буде попрацювати в збиток особистому часу.
Ні. Ні. І ще раз - ні. Так ви тільки погіршить власну ефективність. Подумайте, вашому мозку потрібна зміна виду активності, щоб він продовжував бути в тонусі і виконував завдання максимально швидко. По-перше, ви можете взяти свій обід в судочку або в зручній упаковці (якщо замовили доставку) і вийти на свіже повітря. Досить спуститися у двір офісної будівлі - і ви вже змінили замкнутий простір на відкрите.
По-друге, розімніть. Потягніться. Поприсідайте. Зробіть махи ногами і руками. Побігайте на місці. Зробіть нахили тулуба.
По-третє, витративши на прийом їжі 20-25 хвилин ви залишите собі час на відпочинок і прогулянку. Звичайно, бігти нікуди не варто. Посидьте хвилин 5 після прийому їжі і пройдіть спокійним кроком по території. В цей час ви можете зателефонувати рідним, поспостерігати за птахами, подумати про важливі домашні справи, згадати, у кого сьогодні день народження і ще багато корисного. також ви можете подумати про робочої важливого завдання, вирішення якої вам до сих пір не вдалося добути. Подивіться на неї з іншого ракурсу. Подумайте, що можна змінити. Можливо, рішення прийде саме собою.
І наостанок, ніколи !, ніколи не ущемляє себе у відпочинку. Для ефективної роботи організму потрібен час на відновлення, інакше дуже скоро ваша успішність може зіграти злий жарт, покинувши вас.
Попередня стаття
А може бути це рак?
Наступна стаття
Здоров'я