0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Поради мамам.

Поради мамам.

Харчування - істотний і постійно діючий фактор, який зберігає і зміцнює здоров'я, забезпечує процес зростання і розвитку дитячого організму. Правильне харчування забезпечує гармонію фізичного і нервово-психічного розвитку дитини а також забезпечує адаптацію до несприятливих умов зовнішнього середовища, інфекційних захворювань.

Дитяче харчування буває трьох видів: вироблене промисловим способом, приготоване самостійно або об'єднане з перших двох варіантів. Переваги готового харчування очевидні: в першу чергу це простота і зручність.

Діти до одного року життя обов'язково повинні спробувати їжу, приготовлену промисловим шляхом. По-перше, тільки вона має точний збалансований набір всіх необхідних в цей важливий для маленької людини період речовин, а по-друге, великі виробники, як правило, вводять на своїх підприємствах досить жорсткий контроль якості всіх вихідних продуктів, що гарантує його безпеку ". Чого не можна сказати про харчування, приготованому в домашніх умовах.

Для того, щоб не помилитися у виборі дитячого харчування, в першу чергу треба звертати увагу навіть не на країну-виробника, а на інформацію, зазначену на упаковці. Наприклад, на етикетках імпортних продуктів, як правило, всі інгредієнти перераховані "у напрямку убування". Зокрема, якщо виробник заявляє, що в його продукті міститься мінімальна кількість цукру, то цей компонент повинен бути зазначений у самому кінці списку. На упаковці також повинна міститися інформація про поживність продукту, із зазначенням його енергетичної цінності, а також кількості білків, жирів, вуглеводів і вітамінів. Відомості про дату вироблення, термін придатності та умови зберігання товару також повинні бути присутніми на будь-який баночці дитячого харчування. Причому для герметично запечатаних товарів умови зберігання повинні обумовлюватися до і після відкриття упаковки, вказують вік дитини, з якого рекомендується вживати продукт.

Деякі дитячі консерви додатково збагачені бета-каротином, залізом, йодом, калієм і вітаміном С в дозах, що наближаються до добової потреби дітей відповідного віку. Застосування всіляких хімічних консервантів при виробництві дитячого харчування заборонено. До того ж в них немає особливої ​​необхідності: сучасні технології теплової обробки і вакуумна упаковка забезпечують можливість тривалого зберігання продукту без застосування додаткових добавок.

Дитячі консерви промислового виробництва виготовлені з урахуванням всіх особливостей здоров'я сучасних дітей. Більш того, виробники випускають спеціальне харчування для малюків з непереносимістю білків коров'ячого молока або глютену, що міститься в злаках. Втім, алергічні реакції на банкове харчування все ж не виключені. Однак, в основному вони виникають при недотриманні правил введення прикорму, згідно з якими кожен новий продукт потрібно давати малюкові в малій кількості, поступово збільшуючи дозу.

Всі продукти для дітей, що надходять у продаж, проходять строгий експертний контроль, що включає в себе, крім іншого, оцінку відповідності продуктів нормам безпеки і дослідження їх харчової цінності. Також в обов'язковому порядку проводиться органолептична експертиза: смак, запах, колір, розшарування / НЕ розшарування продукту, швидкість його розчинення, відповідність упаковки нормам ГОСТу.

Крім основного продукту, до складу дитячого харчування дійсно входять певні компоненти, зокрема, рисове борошно або кукурудзяний крохмаль, кожен з яких виконує свою функцію. При цьому використання барвників і смакових добавок і навіть цукру у виробництві дитячого харчування заборонено.

Куплену баночку досить злегка підігріти, і що міститься в ній продукт вже готовий до вживання.