0-800-509922044-2909922
068-5129922
066-5209922
093-9179922
Зворотний дзвінок
uaru

Харчовий Гайд Або Інструкція До Вживання

Харчовий Гайд Або Інструкція До Вживання

Чи стикалися ви з проблемою «топтання на місці» або «плато» під час схуднення / приведення м'язів в тонус?

Це може відбутися з ряду причин: звикання організму, неправильно складені тренування, неефективний розподіл навантажень, невідповідний час тренувань (кожен організм по-різному адаптується до фізичних навантажень), але частіше за все проблема криється саме в харчуванні.

Одна з найпоширеніших помилок - неправильне споживання продуктів протягом дня. Навіть при відмінній продуктовому кошику можна топтатися на місці в контексті зайвої ваги. При цьому - зменшуючи кількість їжі, чого робити категорично не можна!

Гастроентеролог МЦ Euromed ділиться невеликий підбіркою, яка допоможе підкоригувати режим харчування, зробив його максимально орієнтованим саме на оздоровлення організму, приведення внутрішніх органів в норму:

Сир, сирні запіканки, білкові омлети, риба, м'ясо - це не основа сніданку. Якщо немає порції складних вуглеводів - каші, пасти, хлібців, хліба - то ваш організм відчує голод зовсім скоро, або отримає сильний викид інсуліну в обідній час, коли рівень глюкози різко зросте після тривалої перерви і рясно вуглеводного прийому їжі. Причому складні вуглеводи на сніданок повинні бути основним состовляющие. Саме вони піднімуть повільно рівень цукру в крові і забезпечать рівне почуття голоду протягом дня